УКР

В очікуванні його

09 лютого 2020 | 19:00

Про подію

«В очікуванні його» у Києві!

Жителі та гості столиці! Ласкаво просимо на прем’єру вистави «В очікуванні його», яка відбудеться 9 лютого 2020 року у Театрі-студії «Beat». Ця вистава – це добра нагода відкинути буденні проблеми та зосередитись на найособливішому почутті кожної людини – коханні! Вікове обмеження 16+.

«В очікуванні його» - нова захоплююча робота від режисера Валентини Сергієвої. Автором п’єси є Михайло Хейфец. Вистава буде проходити російською мовою та заглибить кожного глядача в історію незвичайних пошуків кохання. Хоча зараз і досить звичним є знайомство в соціальних мережах, проте досі вагоме значення займають почуття тривоги, сором’язливості, відповідальності перед кожною зустріччю.

Ідеальний чоловік: Хто це? Чи існує він взагалі? Як і де його відшукати? Можливо, він сидить поруч… У цей вечір ти отримаєш відповіді на ці та інші пікантні питання. Вистава сповнена надії та віри, заправлених смачним соусом з гумору.

4 причини прийти на прем’єру «В очікуванні його» в Києві:

  1. Це чудова можливість тепло провести вечір разом із коханою людиною, адже навколо коханні «крутиться» вся вистава. І не виключено, що саме під час вистави ти знайдеш відповіді на особисті питання про стосунки, на які довго не знаходилося відповіді.
  2. Це ще один приклад майстерної режисури Валентини Сергієвої. Захоплюючий сюжет, неочікувані повороти долі головних героїв та переживання за них точно не залишать вас байдужими!
  3. Ну і на останок, ви зможете посміятися від душі та отримати море позитивних вражень. А можливо, навіть матимете над чим задуматись!
  4. А може серед глядачів вистави ти і знайдеш своє кохання? Отож не зволікай, приходь на виставу!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на прем’єру «В очікуванні його» 9 лютого 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо