УКР

«В очікуванні його»

08 березня 2020 | 19:00

Про подію

«В очікуванні його» у Києві!

Жителі та гості столиці! Прем’єра вистави «В очікуванні його» відбудеться 8 березня 2020 року в Театр-студії «Beat». Не пропусти цю чудову подію, адже це прекрасна нагода відкинути буденні справи та заглибитись у найособливіше та найінтимніше почуття людини – кохання. Вікове обмеження 16+.

Режисером вистави «В очікуванні його» є Валентина Сергєєва, яка відома своєю участю  в театрі, зокрема у виставах «Щоденник молодого лікаря», «Звідки беруться діти?», «Хіба ревуть воли, як ясла повні», «La Bonne Anna, або як зберегти сім’ю». Автором п’єси є Михайло Хейфец. Вистава відбуватиметься російською мовою та занурить кожного, хто потрапив на неї, в світ та історію незвичних пошуків кохання. Знайомство у соціальних мережах є досить звичним для нашого суспільства та останнього десятиліття, проте, і тепер вагоме значення має почуття тривоги, відповідальності перед кожною зустріччю, переживання та прояви сором’язливості.

Хто ж він насправді, цей ідеальний чоловік? Чи існує він взагалі у цьому всесвіті? Та все ж таки, де його знайти? Може він десь поруч, сидить біля тебе, стоїть у черзі перед тобою, чи посміхнувся на вулиці… У цей вечір ти отримаєш відповіді на ці та інші пікантні питання. Вистава сповнена надії та віри, заправлених смачним соусом з гумору.

Робота, навчання, вечори на самоті – зливаються в чергу одноманітних років. Якою б сильною, самодостатньою та незалежною була жінка, бувають в житті такі моменти, коли так хочеться співчуття, уваги, тепла і ласки, а можливо десь на глибині душі ще палає той вогник, є надія знайти того самого, єдиного. Тоді на допомогу приходить інтернет.

5 причин піти на виставу «В очікуванні його» у Києві:

  1. Чудова можливість теплота романтично провести вечір із коханою людиною, адже навколо коханні і крутяться всі події, що відбуваються тут. Не секрет, що під час вистави ти знайдеш відповіді на особисті запитання про стосунки, на які довгий час не вдавалося знайти відповідь;
  2. Перед тобою ще один яскравий приклад майстерної режисури Валентини Сергєєвої. Неочікувані життєві повороти, які готує доля головним героям, переживання за них та захоплюючий сюжет не залишать тебе байдужим.
  3. Також ти зможеш від душі посміятися та отримати море позитивних вражень і матимеш час про все як слід подумати!
  4. А можливо, серед глядачів вистави ти і знайдеш своє кохання? Отож не зволікай, приходь на виставу!
  5. Зроби подарунок своїй коханій жінці до дня 8 березня, приведи її на цю виставу!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на прем’єру «В очікуванні його» 8 березня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо