УКР

Я куплю тобі Мальдіви

26 липня 2019 | 19:00

Про подію

Комедія “Я куплю тобі Мальдіви” театру “Тисячоліття” 

Світовий театральний шедевр!

Золота Колекція Комедiй!

26 липня у Малому залі Палацу "Україна" столичний театр “Тисячоліття” презентує  виставу “Я куплю тобі Мальдіви” за твором геніального комедіографа Рея Куні “Смішні гроші”. У сюжеті цієї комедії є все і навіть більше для того, щоб глядач, затамувавши подих, слідкував за незвичайними перепитіями, які відбуваються на сцені. Елементи детективну, подружня драма, великі гроші, еротика – ось секрет успіху справжнього театрального шедевру! Бронюйте або замовляйте квитки за доступними цінами у нас сайті вже сьогодні.

Як отримати мільйон і зберегти кохання?

Що робити, якщо ти несподівано знаходиш чемоданчик з цілою купою грошей?

Як виявляється така щаслива знахідка може стати причиною ряду неприємностей, небувалих перипетій та привести до драми у подружніх стосунках. У комедії “Я куплю тобі Мальдіви” з гумором та дещицею іронії висміюються ті людські слабкості, які, мабуть, властиві кожному з нас.

Протягом всієї п'єси герої будуть пристосовуватися, змінюватися, переосмислювати погляди та життєві цінності. Однак, чи зуміють вони подолати всі труднощі та не втратити найголовніше – кохання?

Режисер: Ірина Малигіна

Дійові особи:
Джейн Перкінс: Маргарита Савкун/Ірина Малигіна
Генрі Перкінс: Микола Панасюк/Руслан Коваль
Бетті Джонсон: Євгенія Бєлова
Віктор Джонсон: В'ячеслав Станішевський/Максим Даньшин
Білл: Володимир Бальон/Роман Павлюк
Девенпорт: Олексій Цуркан/Богдан Колєснік
Слейтон: Геннадій Світіч/Олександр Миронов

Якщо Ви любите посміятися і хочете отримати від походу до театру море позитивних емоцій – комедія “Я куплю тобі Мальдіви” за п'єсою одного із найпопулярніших сучасних комедіографів Рея Куні “Смішні гроші”, саме для вас!

Запрошуємо весело провести вечір у компанії одного з найкращих вітчизняних театрів “Тисячоліття”! Придбати квитки на виставу “Я куплю тобі Мальдіви” у Києві 26 липня 2019 року можна онлайн, обравши зручний для себе спосіб оплати і доставки. 

Рекомендуємо