УКР

За двома зайцями

02 червня 2021 | 19:00

Про подію

Вистава «За двома зайцями» у Києві!

Радо запрошуємо тебе на приголомшливу театральну подію цього літа – виставу під назвою «За двома зайцями», показ якої відбудеться 2-го червня 2021-го року у Жовтневому Палаці.

«За двома зайцями» - двогодинна легендарна театральна постановка відомої п’єси М. Старицького. Гарна, але бідна, чи багата, але з довгим носом - кого обрати? Класика не вмирає, Голохвастов тим паче. Нова прстановка старої п'єси. І хоча всі знають, що буде, коли поженешся за двома зайцями, Голохвастов, образ якого майстерно втілить Максим Дашевський, усе ж таки спробує.

Відмінний акторський склад, декорації, український побут, пісні і танці – ось компоненти успіху цього спектаклю, що перетворюють його на прекрасну барвисту феєрію! У ролі далеко не красуні Проні Прокопівни - неповторна Руслана Писанка, яка легко зачаровує і викликає овації, ледве з'явившись на сцені.

«Брехня править світом. Брехня лицемірна, брехня дволика. Брехня – як засіб замилювання очей, брехня – як шлях до збагачення. Брехня – як символ теперішнього часу. Брехня - як поїзд до вершин влади, як засіб обману електорату і спосіб збагачення. Така брехня згодом спричиняє революції, адже все таємне стає явним.

З іншого боку – довіра. Ми віримо навіть тоді, коли брехня розвіяна, навіть тоді, коли маємо докази. Навіть тоді, коли весь світ кричить, що нас обдурили. На брехні будуються замки – вони повітряні, на брехні створюються сім’ї – вони недовговічні, з брехні складають долі – трагічні долі. Від брехні народжуються діти – нещасні діти. Брешіть і добрешетеся…».

3 причини піти на виставу «За двома зайцями» у Києві:

  • Це ексклюзивна нагода насолодитися класикою літератури в оригінальному прочитанні геніальних театральних постановників. А ідеальний акторський склад віртуозно втілиться в образи своїх персонажів, аби ти зміг з головою поринути у повчальну історію, сповнену сміху та горя.
  • Чорне чи біле? Солодке чи сухе? Правда чи брехня? Ми щодня стикаємося з вибором. Який вибір зробить головний герой постановки?
  • Це прекрасна нагода провести гарний час у компанії друзів та рідних, аби розділити всі емоції та переживання, отримані під час перегляду.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «За двома зайцями» 2-го червня 2021-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо