УКР

Жага 18+

25 квітня 2020 | 19:00

Про подію

Онлайн-трансляція чуттєвої вистави «Жага»

Київський театр «Тисячоліття» запрошує тебе до перегляду трансляції наживо чуттєвої та проникливої мелодрами «Жага» 25 квітня 2020 року у Києві за творами геніального Володимира Набокова. 

Усі ми знаємо, що таке звичайна спрага і втамувати її вкрай просто: випити склянку води. Але що робити, коли спрага набагато глибша та підступніша: це жага шаленої пристрасті, жага до влади, статків тощо? Так, її можна спробувати приспати,  врешті віднайти спокій, намагаючись жити звичайним життям, а можна ризикнути усім в намаганні втамувати цю шалену спрагу і перейти Велику Межу. 

Головного героя вистави "Жага" Бруно Кречмара спіткала саме така проблема: жага до молодої дівчини, до якої він починає відчувати незбориме бажання. На заваді не стають ані власний шлюб, ані «скелети у шафі» звабливої Незнайомки. Ніхто й гадки не має, які таємниці її минулого можуть занапастити усе життя головного героя і до чого призвести… Неймовірно реалістична, наповнена сенсами емоційна вистава, яка змусить тебе хвилюватися, співпереживати та опікуватися долями головних героїв, пропустивши їх крізь своє серце. 

  • У головних ролях: Олександр Миронов, Наталя Куц, Аліна Карпенко та В'ячеслав Станішевський. Режисера та сценографія: Ольги Канарченко (Попової). 
  • Вікове обмеження: 18+
  • Тривалість: 2 години з антрактом
  • Вистава російською мовою

Хочеш купити квитки? 

Найшвидший спосіб купити квитки на онлайн-трансляцію наживо чуттєвої та проникливої драми  «Жага» 25 квітня 2020 року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та отримуй лінк на перегляд онлайн-виставти на свою електронну пошту.

  • Після оплати квитка з тобою зв’яжеться наш менеджер для уточнення деталей замовлення.
  • На вказану електронну пошту надійде лист із правилами входу до онлайн-трансляції вистави.

kasa.in.ua- твій квиток у нас!

Рекомендуємо