Женихи, Київ - квитки на виставу 18 лютого 2021 року
УКР

ЖЕНИХИ

18 лютого 2021 | 19:00
150 – 790

Про подію

Вистава «Женихи» у Києві!

Запрошуємо тебе до перегляду неймовійрної вистави «Женихи», показ якої відбудеться 18-го лютого 2021-го року у Жовтневому Палаці. 

Заснована на п'єсою Миколи Васильовича Гоголя постановка «Женихи» являє собою (за словами великого автора) «абсолютно неймовірна подія». І ти маєш бути його безпосередніми свідками. А це вже обіцяє море посмішок, феєрверк яскравих емоцій і незабутні враження.

Всі події вистави розгортаються на тлі сватання п'ятеро вельми колоритних женихів до Агафії Петрівни, яка є ні багато ні мало, - купецької дочкою. Але знатна наречена аж ніяк не проявляє прихильності до женихам: її хвилює один єдиний, якому Агафія віддасть не тільки серце ...

Героїв вистави оточують знакові сни, мрії і передчуття. Підсвідомість малює химерні картини ... А яка ж реальність? І якою буде відповідь «єдиного» на щире жіноче визнання? Приходьте і дивіться.

Ролі виконують: Руслана Писанка, Ольга Скороходова, Максим Дашевський, Володимир Горянський, Іван Момот, Дмитро Патрушев, Олександр Князь.

3 причини відвідати постановку «Женихи» у Києві:

  • Щоб дізнатися, як вибрати гідного кавалера серед того, що запропоновано.
  • Помилуватися грою талановитих акторів на сцені, Русланою Писанкою зокрема .
  • Від душі посміятися та зарядитися позитивним настроєм на увесь рік.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виставу «Женихи» 18-го лютого 2021-го року у Києві - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо