УКР

Київський національний академічний театр оперети

concert_hall
Адреса
  • Київ вул. Велика Васильківська, 53/3

Для замовлення квитків

Про локацiю

Національна оперета України – європейський музичний театр, який представляє сучасне і класичне мистецтво в Україні і за кордоном. Театр є одним із найстаріших музичних театральних закладів міста. Саме тут, у будівлі колишнього Троїцького дому, з 1907 до 1917 років діяв перший український стаціонарний театр М. Садовського, а з 1934 року (із деякими змінами у 1935) діє театр, який сьогодні має назву Київський національний академічний театр оперети.

Сьогодні Національна оперета України є місцем, де започатковані прекрасні мистецькі традиції і де постійно тривають масштабні творчі експерименти. Кожного року тут народжуються нові успішні проекти, такі, як Міжнародний мистецький фестиваль “Карпатський простір”, Міжнародний музичний фестиваль “О-Фест”, Міжнародні конкурси-лабораторії молодих режисерів музичного театру, ін.

Колектив театру є лауреатом та переможцем численних міжнародних музичних і театральних конкурсів. Оперети, мюзикли, шоу-балет, симфонічні концерти, опери, зінгшпілі чи опери-буфа – до уваги глядачів у театрі є величезний вибір творів.

Сцени: Головна, “Театр у фойє”, “Сцена 77”, “Stage_Lab”.

Адреса: м. Київ, вулиця Велика Васильківська, 53/3.

На мапі