УКР

Спекотне літо 2019

Про пiдбiрку

Концерти і фестивалі літа 2019 в Україні: більше музики, більше розваг, більше емоцій! 

Традиційно літо у нас пов'язане з гарним настроєм, відпустками, фестивалями і цілим спектром яскравих емоцій. Це й не дивно: дні стають довшими, організм насичується вітаміном Д і у нас з'являється море енергії для розваг. А атракціон розваг цього літа дуже насичений!

Не обов'язково їхати на Ібіцу чи на дорогі закордонні фестивалі. kasa.in.ua - твій провідник у світ живих розваг. Ми підготували для тебе підбірку головних фестивалів і концертів літа 2019 в Україні, які за своєю грандіозністю і розмахом не поступаються найкрутішим світовим тусовкам.

Обирай на свій смак і розсуд!

Незважаючи на масу труднощів у країні, ринок розваг в нашій країні з кожним роком розвивається та стає більш різноманітним. Зростає не лише кількість подій, але і їх якість. Так, в Україну все частіше приїжджають зірки світового масштабу, а в лайн-апах фестивалів можна побачити топових виконавців. 

Покращення відуваються не лише в плані музики. Організатори концертів та фестивалів намагаються влаштувати для відвідувачів атмосферу свята та веселощів. Інфраструктура багатьох  вітчизняних фестивалів вражає своєю оригінальністю і, в той же час, практичністю та зручністю. 

“Рухамоємо в Європу” не лише в плані фестивальної ергноміки, але і в плані інклюзивності, себто доступності для всіх. Організатори турбуються про забезпечення людей з інвалідністю комфортними умовами під час своїх івентів.

А ще важливим пунктом, що свідчить про розвиток українського ринку розваг, є екологічність. На фестивалях доброю традицією стає роздільний збір сміття та підтримання чистоти на території волонтерами. 

Тож гріх скаржитися! Ростемо!