УКР

Снігова Королева

05 січня 2020 | 12:00

Про подію

      "Снігова королева" в Луцьку!

Напередодні різдвяних свят саме час повірити у справжню казку. Для цього варто відвідати виставу «Снігова королева», яка відбудеться 5 січня 2020 року у Палаці культури міста Луцька.

Кращі актори Хмельницького обласного українського музично-драматичного театру імені Михайла Старицького презентують для тебе надзвичайну історію про те, як віра, щирість та любов знищили хитрі задуми Снігової королеви. Бо, коли ти дуже чогось хочеш, і хочеш це щиро, якщо твої бажання і мрії є благородними і чесними – ти точно досягнеш своєї мети. А якісь негаразди чи проблеми лише привернуть до тебе багато добрих друзів, що підтримуватимуть тебе у житті, та всяко допомагатимуть.

У мюзиклі беруть участь понад 15 персонажів, серед яких Кай, Герда, Снігова королева, розбійники, звірята. Глядачі відправляться у казкову подорож до краю вічного холоду та надзвичайних пригод. Окрім чудової гри акторів організатори вистави «Снігова королева» підготували ще деякі сюрпризи. Для малечі заплановані інтерактиви з героями казки. Також виставу доповнюватимуть потужні спецефекти.

4 причини піти на виставу «Снігова королева» у Луцьку:

  1. Це чудова вистава з чарівними декораціями та надзвичайною грою акторів;
  2. В програмі «Снігової королеви» будуть інтерактивні ігри для дітей з персонажами казки;
  3. На вас чекають феєричні циркові номери та потужні спецефекти;
  4. Цей мюзикл стане найкращим подарунком для всієї родини, отож ти маєш нагоду чудово провести час в родинному колі зі «Сніговою королевою».

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на виставу «Снігова королева», що відбудеться 5 січня 2020 року у Луцьку, — онлайн на нашому сайті.

Оформляй замовлення, вибирай зручний спосіб оплати та доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на e-mail;
  • замов кур'єрську доставку або послуги «Нової пошти», сплативши вказану вартість при отриманні;
  • забронюй квиток та оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua — твій квиток у нас!

Рекомендуємо