УКР

Анатолій Говорадло та "SVITYAZ Band"-скасовано!

21 березня 2018 | 19:00

Про подію

Увага! Подія скасована. Кошти за квитки можна отримати в касі, де ці квитки були придбані (за умови наявності квитків). Якщо квитки були оплачені платіжною карткою,

прохання писати на info@kasa.in.ua останні 4 цифри картки з якої була здійснена оплата, номер замовлення, сума повернення.

Анатолій Говорадло та гурт «SVITYAZBAND». Концерт у Луцьку.

Соліст легендарного українського гурту «Світязь» - музикант, композитор, співак Анатолій Говорадло21 березня у супроводі ансамблю «Світязь Бенд»виступить з концертом у Луцьку. В програмі – улюблені багатьма поколіннями слухачів відомі пісні з репертуару «Світязя»: «Ні, я не ту кохав», «Келих терпкого вина», «Донечка», «Придворний музикант», звучатимуть і нові пісні Анатолія Говорадла. Концерт відбудеться у міському Палаці культури.

А. Говорадло: «Передбачаю, що це буде дуже емоційний концерт,адже з Луцьком у мене пов’язані особливі спогади. Період популярності та справжнього творчого злету відбувся саме тут. Свого часу в Палаці культури існувала студія «Олекса», на якій ібули створені найкращі пісні «Світязя», тамже було написано та аранжовано чимало пісень для Оксани Білозір, Оксани Пекун, Віктора Павліка, МиколиСвидюка, Віктора Шпортька, поруч з нами працював і СлаваХурсенко, його пісні«Віра, Надія Любов» та «До рідного дому» теж прозвучать у концерті. З нетерпінням чекаю зустрічі з волинською публікою, та запрошую усіх приходити на концерт. Поспіваємо разом!».

Квитки продаються в касі облмуздрамтеатру та на сайті «kasa.in.ua».

Вартістьквитківвід 100 до 250 грн.

21 березня, Палац культуримістаЛуцька. Початок о 19:00.

Рекомендуємо