УКР

Різдвяні свята з Волинським народним хором

16 січня 2020 | 18:00

Про подію

Волинський народний хор з Різдвяним концертом виступить у Луцьку!

Думаєш, як провести Різдвяні свята по-особливому? Візьми своїх родичів та гайда возвеличувати Різдво в сімейному колі разом з Волинським народним хором, який вже 16 січня 2020 року влаштує надзвичайне дійство у Волинському академічному облмуздрамтеатрі імені Тараса Шевченка.

Новий рік та Різдво  – це завжди початок змін, нового періоду в житті. Це особлива пора родинного затишку, благополуччя та старовинних традицій предків. Різдвяний концерт Волинського народного хору подарує тобі та твоїм рідним саме таку теплу сімейну атмосферу.

Репертуар  налічує близько 300 різноманітних пісень, оркестрових номерів, танців та хореографічних постановок, в серці яких лежить українська пісня.

«Свято наближається» -чути сьогодні звідусіль! Щоб відчути близькість цього свята під запальні народні танці, колядки та щедрівки, приходь на концерт Волинського народного оркестру», - пишуть організатори.

5 причин провести свята з Волинським народним хором у Луцьку:

  1. Це просто неймовірна можливість поринути у різдвяну атмосферу у родинному колі, подарувати рідним любов та фантастичні емоції, відкинути усі проблеми та зануритися в магічний зимовий світ.
  2. Народний хор на чолі з заслуженим діячем мистецтв України Олександром Стадником – це майстри своєї справи, вони зачарують тебе своєю майстерністю та оригінальністю виконання класичних українських колядок та щедрівок.
  3. Ти матимеш унікальну нагоду взяти участь у святковій церемонії старовинних обрядів, приєднатися до старовинних українських традицій святкування народження Ісуса Христа.
  4. Саме ти будеш невід'ємною частинкою великого різдвяного дійства та отримаєш неповторні враження.
  5. Порадуй своїх бабусь та дідусів, подаруй їм квиток на концерт Волинського народного хору, вони такий подарунок точно оцінять!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на Різдвяний концерт 16 січня у Луцьку - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо