УКР

Про подію

Великий ювілейний концерт Степана Гіги в Луцьку

З нагоди 60-річчя відомий український співак Степан Гіга вирушає у святковий тур Україною. 6 березня 2020 року музикант виступить у Луцьку на сцені Волинського обласного музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка. Під час концерту артист виконає найкращі хіти зі своїх альбомів, подарувавши своїм шанувальникам незабутній душевний вечір.

Музика крізь десятиліття

Степан Гіга належить до числа артистів, чиї пісні залишаються популярними протягом десятків років. «Яворина», «Золото Карпат», «Друзі мої», «Молитва» — слова цих хітів знають кілька поколінь шанувальників музиканта. Його концерти збирають аншлаги по всій Україні завдяки унікальній щирій атмосфері, яка панує під час виступів.

Музична кар'єра композитора почалася ще в школі. У 1995 році співак випустив перший сольний альбом «Друзі мої». На сьогоднішній день за плечима у музиканта п'ять студійних платівок, сотні концертів, звання заслуженого і народного артиста України. Але найголовнішою нагородою для Степана Гіги залишається любов та визнання його прихильників.

Приходь на концерт, щоб:

  • привітати улюбленого композитора з 60-річним ювілеєм;
  • насолодитися живою музикою та кращими хітами співака;
  • відчути глибину, щирість та душевність його композицій;
  • приємно та незабутньо провести вечір.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на концерт Степана Гіги 6 березня 2020 року в Луцьку — онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення, вибирай зручний спосіб оплати та доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на e-mail;
  • замов кур'єрську доставку або послуги «Нової пошти», сплативши вказану вартість при отриманні;
  • забронюй квиток та оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua — твій квиток у нас!

Рекомендуємо