УКР

XIX міжнародний джазовий фестиваль JAZZ BEZ WITH MAREK

15 грудня 2019 | 18:00

Про подію

Jazz Bez With Marek у Луцьку!

Дорогі жителі та гості міста Луцька, не прогавте неймовірну подію у вашому місті: XIX міжнародний джазовий фестиваль Jazz Bez With Marek. Цьогоріч Луцьк стане майданчиком для найкращих джазових виконавців з усіх куточків світу два дня поспіль: 14-го та 15-го грудня. Фестиваль проходитиме у Палаці культури міста Луцька. Не пропусти найспекотнішу подію цієї зими!

Гаслом фестивалю є вираз: “Поважай себе — слухай джаз або... сучасну імпровізаційну музику!” Jazz Bez був заснований у 2001 році двома містами — Львовом та Перемишлем. Міжнародний джаз-фестиваль Jazz Bez розрісся до 20 міст і став транскордонним фестивалем-легендою, фестивалем-епосом. З 2019 року Jazz Bez переформатовується на фестиваль сучасної імпровізаційної музики.

15-го грудня ти матимеш змогу наживо почути таких джазових виконавців як Safety Trio (Україна), Organic Noises (Польща) та Greg Osby & Tal Cohen Duo (США/Австралія).

Safety Trio – це музичний колектив з Києва, який виконує авторські композиції з елементами джазової, етнічної та латиноамериканської музики. Гурт створено у 2017 році і до його складу входять: Марина Крамаренко (фортепіано), Валентин Пастухов (бас-гітара) та Олександр Корсун (барабани).

Organic Noises - це творче поєднання вірменських, балканських і східноєвропейських традиційних тем із сучасним джазом, ф’южн і прогресивними жанрами. Їхнє унікальне звучання засноване на поєднанні традиційних етнічних вірменських інструментів (дудук, зурна), акустичних інструментів (скрипка, гобой, флейта, фортепіано, гітара) і сучасної ритм-секції (синтезатори, бас, барабани, електрогітара).

Greg Osby & Tal Cohen привезуть до Луцька нову програму, яку у записах ви ще ніде не зможете почути. Грег Осбі - американський саксофоніст, композитор і педагог. За останні 25 років він став одним із стовпів американського джазу. Визнаний за  продуманий та інноваційний підхід до композиції та концертів. Тал Коен – молодий джазовий піаніст і композитор з Австралії та Ізраїлю. Його стиль називають унікальним через вишукане поєднання народної єврейської музики та класики, на диво зріле володіння блискучою технікою та вишуканим смаком. Альбом Джона Даверса «American Dreamers: Voices of Hope, Music of Freedom» за участі Тала Коена здобув три премії Греммі у 2019 році.

3 причини піти на фестиваль Jazz Bez у Луцьку:

  1. Унікальна нагода розпочати цьогорічну зиму в теплій й джазових імпровізацій, поспілкуватись з артистами з різних куточків світу та незабутньо провести час у компанії друзів.
  2. Розпочати пору зимових свят з джазового концерту – це стовідсотково гарна думка! Адже який ще стиль музики, як не джаз, сповнений казковістю, магічністю та багатством звучань? Ти отримаєш величезну насолоду та заряд позитивних емоцій на весь наступний рік.
  3. Jazz Bez – міжнародний музичний фестиваль, який об’єднує, надихає та дарує всім своїм відвідувачам неймовірне свято музики. Приходь та переконайся сам!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на Jazz Bez 15-го грудня у Луцьку - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо