УКР

Міжнародний джазовий фестиваль «ART JAZZ 2019»

31 серпня 2019 | 19:00

Про подію

Міжнародний джазовий фестиваль «ART JAZZ 2019» у Луцьку (День 2)

Наприкінці літа міжнародний фестиваль «ART JAZZ 2019» традиційно стане гостинним місцем зустрічі митців та людей, які люблять хорошу музику та звикли бачити життя в яскравих кольорах. Цього року Фестиваль, як один з наймасштабніших культурних заходів Волині, підготував особливий мікс стилів джазу, країн та виконавців, що збуджують уяву та не дають спокійно спати прихильникам джазу. Цьогорічна неймовірна джазова програма в Луцьку подарує гостям фестивалю незабутню феєрію якісної музики від майстрів імпровізації з України, Польщі, Білорусі, Данії, Ізраїлю та США.

Організатори: Луцький джазовий клуб та ГО «Принцип» за сприяння Луцької міської ради.

Музична подія відбудеться в Луцькому замку.

Програма та учасники «ART JAZZ 2019» у Луцьку 31 серпня

19:00-19:40 Minimal Groove Band
19:50-20:30 Vibe Trio
20:40-21:30 Konstantin Kolesnichenko QUARTET
21:40-22:40 Gregory Boyd

"Minimal Groove Band" (м. Іваново, Білорусь) - це молодий естрадно-джазовий ансамбль з невеликого провінційного містечка Білорусі. Колектив постійно експериментує і пробує себе в різних джазових стилях, від свінгу до фанку. Так само виконує авторські композиції. Склад колективу поєднує в собі молодість і досвід, часто поповнюється новими і перспективними музикантами. Головна мета бенду - це пропаганда джазової музики серед молоді.

"Vibe Trio" (Україна) - це проект джазових музикантів, які досліджують у своїй творчості вплив різних звучань на щохвилинний стан і світовідчуття, як слухачів, так і самих себе. Музиканти переконані, що головна сила музики полягає не в здатності викликати емоції, а в можливості вивільняти їх; що музика, яка виконується з мінімальним втручанням его, здатна розповісти кожній людині про себе самого. Vibe Trio можна назвати нейрохірургами людських душ, провідниками в підсвідоме. Можливо в їхній музиці ви почуєте себе.

"Konstantin Kolesnichenko Quartet(Україна). Що відбувається, коли блюз та джаз зустрічаються? Відповідь - в музиці Konstantin Kolesnichenko Quartet. Це музика, яка базується на груві в дусі: Jimmy Smith, Jimmy McGriff, Bill Doggett, Brother Jack Mcduff, Willis Jackson, William Clarke, Junior Watson, Grant Green або Bill Jennings! "Konstantin Kolesnichenko Quartet" –  це вибухове комбо: гітара, електроорган, барабани та губна гармоніка. У групи великий та різноманітний матеріал, який включає яскраві власні композиції, а також цікавий та нетривіальний матеріал класиків жанру минулих часів.

Музика цього креативного квартету подобається не тільки українському слухачу (клуби, концертні майданчики, а також відомі профільні музичні видання високо оцінюють творчість групи. Наприклад, BluesJunction Productions (США), Bluesmusic Magazine (США), BluesBlast Magazine (США), Soul Bag (Франція), National Harmonica Magazine (Англія), Cultoprostir (Україна), Yep.Today (Україна), і т.д. Музика квартету «крутиться» на радіостанціях по всьому світу (США, Греція, Україна, Норвегія та інш.), а також прозвучала в ефірі відомої передачі лондонського BBC «The Blues Show with Paul Jones». 

Грегорі Бойд (Gregory Boyd, США). «Музика Грегорі Бойда походить з того місця в раю, де павичі беруть своє пір'я» Бутч Лейсі піаніст, композитор. Цьому данцеві з американським корінням до смаку звук інновацій. Він не просто виконує авторські пісні, він робить це під запальні ритми сталевих барабанів.

Бойд наклав звук карибських барабанів на рок-музику і фанк Нового Орлеана. Так з'явився його унікальний впізнаваний стиль. Його музику називають сильною та душевною, а його унікальну манеру виконання -«карибським блюзом». Об'єднуючи фанк, соул, блюз і магічні стілпани, ця музика щоразу відкриває дедалі нові межі неосяжного джазу.

Рекомендуємо