Випадок у Готелі Дю-Комерс, Луцьк - квитки на виставу 29 жовтня 2019 року
УКР

Дуже смішна комедія Випадок у Готелі Дю-Комерс

29 жовтня 2019
100 – 150

Про подію

СВІТОВИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ШЕДЕВР В ЛУЦЬКУ !!! 

Золота Коллекція Комедіі ! 

Київський Академічний Театр "Колесо " презентує :

Дуже смішна комедія Франсіса Вебера « ВИПАДОК У ГОТЕЛІ ДЮ - КОМЕРС « 

На вас чекає справжня перлина французької комедії від всесвітньовідомого майстра цього жанру Франсіса Вебера. Саме йому належить авторство улюблених кінострічок  за участю П'єра Рішара та Жерара Депардьє. 

Актори столичного  академічного театру "Колесо" запрошують Вас з насолодою поринути в блискучу комедію, у вирій бурхливих пригод, кумедних обставин, що стрімко зростають і максимально загострюються під кінець вистави ,  щоб глядачі  із захватом сприйняли усі інтриги та дійства вистави, притаманні лише  справжнім французьким комедіям. Це шалений коктейль із елементами  детективу, подружніх стосунків та відносин , еротичними пригодами та витівками; безліччю курйозних та смішних ситуацій. 

Це дотепний погляд на життя простої людини , зі всіма її життєвими переживаннями , слабкостями, надіями та бажаннями бути коханими та щасливими! 

Якщо Ви любите добре посміятися і отримати від походу до театру багато гарних вражень і позитивних емоцій тоді - комедія «Випадок у Готелі Дю- Комерс» саме для Вас! 

Комедія йде українською мовою на 2 дії з антрактом.

Рекомендуємо

>