УКР

Музична казка «Петрик і Вовк»

11 грудня 2020 | 19:00

Про подію

Казка «Петрик і Вовк» у Львові!

Запрошуємо тебе на святковий перегляд фантастичної музичної казки під назвою «Петрик і Вовк», показ якої відбудеться 11-го грудня 2020-го року у Центрі Довженка, що у Львові.

«Петрик і Вовк» - захоплююча музична казка за однойменним мотивом твору Сергія Прокоф'єва від Львівської національної філармонії.

Наша мета - ознайомлення маленьких слухачів з інструментами симфонічного оркестру. Текст твору, який також належить композитору, чергуватиметься із музикою та змальовуватиме ситуації і характери героїв. Кожен персонаж у казці представлений тембром того чи іншого інструмента: Петрика зображувала група струнних, Дідуся – фагот, Пташку – флейта, Кішку – кларнет, Вовка – валторни, постріли мисливців – литаври й барабан.

Виконавці симфонічної казки «Петрик і Вовк»:
Наталія Кожушко – флейта,
Михайло Закопець – гобой,
Дарія Кузьменко – кларнет,
Андрій Ткачук – фагот,
Назар Базів – валторна.
Розповідь-текст -- Олег Пригода

3 причини піти на казку «Петрик і Вовк» у Львові:

  • Це унікальна можливість поринути у незабутній перформанс від справжніх віртуозів своєї справи та наповнитись передсвятковим настроєм!
  • «Петрик і Вовк» - це неповторна інтерактивна казка для дітей та дорослих, яка має на меті не лише розваги, а й ознайомлення маленьких глядачів із різномаїттям музичного світу!
  • Не пропусти нагоди провести незабутній зимовий вечір у сімейному колі, з головою поринувши у фантастичний світ казки.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на казку «Петрик і Вовк» 11-го грудня 2020-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо