УКР

Резиденція Святого Миколая

15 грудня 2019 | 18:00

Про подію

Резиденція Святого Миколая у Львові 15 грудня 2019 року

Напередодні різдвяних свят казка оживає! Свої двері відчиняє резиденція Святого Миколая у Львові. Поспілкуватися з Чудотворцем, загадати бажання та отримати подарунки дітлахи зможуть 15 грудня 2019 року в Центрі Довженка.

Стань частиною легенди

Вважається, що Святий Миколай раз на рік спускається на землю та обдаровує подарунками чемних діток. Солодощі та іграшки отримує малеча, яка протягом року гарно поводилася, старанно навчалася, була милосердною та робила добро. Розбишаки та двієчники замість цукерок знаходять лише різочки. Ласощі Миколай кладе під подушку, в шкарпетки або чобітки.

Існує цікава легенда, чому дітлахи знаходять сюрпризи саме там. Одного разу Святий Миколай вирішив допомогти родині, яка жила у злиднях. Через бідність жодну з трьох сестер цієї родини не хотіли брати за дружину. Тому майбутнє дівчат було примарним.  Чудотворець закинув через димохід три мішечки з золотом. Вони потрапили саме до шкарпеток, які сестри сушили над вогнем. Так зародилася традиція ховати подарунки у взуття чи шкарпетки.

Повір у диво

Приходь усією родиною до маєтку Святого Миколая та повір у диво! Дітлахи зможуть загадати бажання, повеселитися серед аніматорів та отримати подарунки! Серед сюрпризів:

  • цікава книга від видавництва «Основа»;
  • розмальовка;
  • солодощі.

Не проґав таку подію, адже щасливі дитячі посмішки — безцінні! І саме вони дарують дивовижні спогади на все життя.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки у резиденцію Святого Миколая у Львові 15 грудня — онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та вибирай зручний спосіб оплати та доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або послугами «Нової пошти», сплативши вказану вартість при отриманні;
  • бронюй квиток та оплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua — твій квиток у нас!

Рекомендуємо