УКР

Резиденцію святого Миколая

17 грудня 2019 | 17:00

Про подію

Резиденція Святого Миколая у Львові 17 грудня 2019 року

Напередодні Різдва діти та дорослі чекають на диво. Поринути у справжню казку та загадати бажання можна в резиденції Святого Миколая у Львові. Чудотворець чекає маленьких мрійників 17 грудня 2019 року в Центрі Довженка.

Стань частиною легенди

За життя Миколай був візантійським єпископом. Він дуже любив дітей, підтримував бідних, випромінював добро, милосердя, співчуття. Отримавши величезний спадок, всіляко допомагав нужденним. Щоб не принижувати людей милостинею, священик приносив їм допомогу, залишав коло дверей та зникав. За свою доброту після смерті він заслужив найвищу нагороду — вшанування зі сторони віруючих.

Сьогодні на це свято дітвора чекає із завмиранням серця. Слухняні діти отримують іграшки, солодощі, книжки. Найчастіше дарунки знаходять під подушкою, в черевичках, носочках — Чудотворець залишає їх вночі, поки малюки сплять. Неслухняні діточки замість ласощів отримують різочки.

Повір у диво

Будинок Святого Миколая у Львові — це місце, де народжується казка. Для малят організатори підготували цікаву розважальну програму: веселі ігри з аніматорами, подарунки, солодощі. Маленькі відвідувачі отримають:

  • книжки;
  • розмальовки;
  • ласощі.

Поспішай забронювати квитки вже зараз. Повір у диво, подаруй його своїм близьким!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки в містечко Святого Миколая у Львові 17 грудня — онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення, вибирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською картою, отримавши e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або послугами «Нової пошти», сплативши вказану вартість при отриманні;
  • бронюй квиток, оплачуй готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua — твій квиток у нас!

Рекомендуємо