УКР

Створи і оживи свого космічного робота із Lego

10 квітня 2019 | 18:00

Про подію

У Львові діти навчаться робити космічних Lego-роботів

Майстер-клас “Створи і оживи свого космічного робота із Lego” - це унікальна можливість для школярів 1-5 класів спробувати себе в робототехніці. На цьому майстер-класі школярі зможуть зібрати та запрограмувати свій власний супутник, космічний корабель і навіть марсохід!

Діти зможуть ознайомитися з конструктором Lego і основними деталями, змайструють космічний корабель/робота за допомогою робототехнічного набору Lego WeDo 2.0, а також, використовуючи датчики, запрограмують робота та відчують себе справжніми інженерами.

Квитки на майстер-клас “Створи і оживи свого космічного робота із Lego” можна замовити онлайн або з доставкою

Серед переваг робототехніки найголовніші - це, безумовно, розвиток технічних навичок, логіки, критичного мислення та навіть творчих здібностей. Твій юний космонавт обов'язково проведе час з користю і дізнається багато цікавого для себе, тож радимо не відкладати покупку квитків і запланувати свій вечір завчасно.

Придбати або забронювати квиток на майстер-клас “Створи і оживи свого космічного робота із Lego” можна не відходячи від комп'ютера. Також ти зможеш обрати зручний для тебе спосіб оплати і доставки.

Kasa.in.ua – твій квиток у нас!

Рекомендуємо