Триб'ют-шоу Адріано Челентано, Львів - квитки на концерт 5 листопада 2019 року
УКР

Про подію

  • Творча спадщина легенди італійського кіно і музики Адріано Челентано в унікальному триб'ют-шоу «Lui e gli amici del Re» у Львові. 
  • На сцені неперевершений імітатор - маестро Адольфо Себастьяні.
  • Ідеальне поєднання шоу і музики, що створює захоплюючу атмосферу, яка панувала на незабутніх концертах великого Артиста.

Львів готується до найкращого світового триб'ют-шоу Адріано Челентано!

Адріано Челентано ось уже понад 50 років по праву вважається однією з найяскравіших світових зірок. Музикант, кіноактор, естрадний співак, кінорежисер, композитор, громадський діяч і телеведучий. Челентано є одним з найуспішніших і найвпливовіших виконавців в історії італійської музики - за всю свою кар'єру він випустив сорок один студійний альбом загальним тиражем 150 мільйонів екземплярів, а також знявся більш ніж в сорока фільмів.

Уже понад 10 років Адріано не виїжджає з гастролями за межі Італії, проте не будемо впадати у відчай, адже відчути на собі магічну енергетику і отримати задоволення від улюблених пісень можна на офіційному триб'ют-шоу Адріано Челентано за участю музикантів великого маестро!

Незважаючи на те, що пародій і спроб стати схожими було багато, тільки один артист зміг зробити це віртуозно, що не награно і гармонійно - Адольфо Себастьяні.

Знамените триб'ют-шоу «Lui e gli amici del Re» народилися в лютому 2002 року. Провідною метою колективу стало втілення творчості Челентано.

Соліст - Адольфо Себастьяні володіє не тільки фізичним, але і вражаючим вокальним схожістю з великим артистом. Бездоганно наслідуючи його манерам, завдяки своїй харизмі та професійному спілкуванню з публікою, Адольфо Себастьяні став неперевершеним імітатором свого кумира. Сам маестро, коли був присутній на одному з його концертів сказав, дивлячись на сцену: «Таке відчуття, що нас тепер двоє!»

Не прогав можливість доторкнутися до прекрасного. До зустрічі на концерті!

Рекомендуємо