Андрей Макаревич з джазовою програмою YO5 Львів - квитки на концерт 06.05.2019
УКР

Про подію

Андрій Макаревич з джазовою програмою “YO5” у Львівській опері

Андрій Макаревич в джазі вже 15 років, і у всіх проектах разом з ним на сцену піднімалося не менш десятка музикантів. Він збирав під своїм началом кілька джазових ансамблів - “Оркестр креольского танго”, “Идиш-джаз” та ін. І ось тепер Макаревич вирішив зробити наступний крок і випробувати новий формат - прямо протилежний.

Джазовий проект “Yo5” - це камерний формат, у якому бере участь всього п'ять музикантів, кожен з яких сам по собі майже що людина-оркестр. У “Yo5” грають Андрій Макаревич (гітара, вокал), Євген Борець (клавішні), Сергій Хутас (бас), Давид Ткебучава (барабани) і Тимур Некрасов (духові).

“Я завжди вважав, що чим ясніше думка, тим менших образотворчих засобів вона вимагає. Це стосується будь-якого виду мистецтва. І взагалі якщо раніше і доводилося грати в мінімалізм - то в основному через те, що більше не вміли. Тепер картина інша - ці музиканти вміють дуже багато, тому їх мінімалізм - не вимушений, а усвідомлений”, - розповів Андрій Макаревич.

В репертуар нового проекту увійшли пісні гурту “Машина времени” і сольних програм її лідера. Прем’єра нової програми пройшла у вересні-жовтні 2015 року в ході концертного туру по Швеції і Фінляндії. На сьогоднішній день за плечима проекту великий тур по Німеччині, а також тури по Швейцарії, Ізраїлю, Грузії, Голландії, України, Бельгії.

Квитки на концерт Андрія Макаревича у Львові можна замовити онлайн або з доставкою

Концерт з джазовою програмою YO5 відкриє для прихильників джазової музики концептуально нового Андрія Макаревича. Вперше музикант відмовився від розширення музичних можливостей, до їх стиснення.

Радимо не відкладати покупку квитків і запланувати свій вечір завчасно. Придбати або забронювати квиток на концерт Андрія Макаревича у Львові 6 травня можна просто зараз, обравши зручний для себе спосіб оплати і доставки.

Kasa.in.ua – твій квиток у нас!

Рекомендуємо

02 грудня 2021 20:00
05 березня 2021 20:00
11 червня 2021 20:00
750 - 2600 грн