Арсен Мірзоян, Львів - квитки на концерт 12 лютого 2021 року
УКР

Арсен Мірзоян

12 лютого 2021 | 19:00
670 – 1040

Про подію

Арсен Мірзоян з концертом у Львові!

Запрошуємо тебе на унікальну музичну подію цієї зими – сольний концерт неповторного виконавця Арсена Мірзояна, який відбудеться 12-го лютого 2021-го року у Малевич концерт арена.

Не Магеллан, але однозначно шукач, невтомний музичний мандрівник Арсен Мірзоян. Він унікальна фігура на нашій естраді. Справжній український чоловік, якому є що сказати. І робить він це найкрасивішим способом. Арсен співає від чистого серця, розповідаючи свою історію, яка так знайома і зрозуміла кожному.

Арсен Мірзоян – не просто сильний виконавець з магнетичним вокалом, сталевий надрив якого пробуджує і розбурхує. Його пісні такі проникливі, тому що справжні. Адже Арсен – це талановитий музикант і композитор, який переміг повну глухоту заради творчості; мудрий поет-філософ: все написане з плоті і крові, пережито і відчути; нестримний бунтар, відвертий і чесний, часом навіть занадто.

Він співає авторські речі, наскрізь просочені реальними драмами. Кожна композиція несе в собі сильний характер чоловіка, який не боїться відкрити своїпочуття. Це пісні про важливе, цінне, життєвому. Тому вони так сильно вражають.

3 причини піти на концерт Арсена Мірзояна в Львові:

  • Це унікальна можливість дати вихід емоціям під душевний виступ народного барда, наживо відчути всю душевність та магію творчості українського Висоцького.
  • Кожен перформанс Арсена Мірзояна – це музичне одкровення, це музика-філософія, яка знайде відгук у душі кожного слухача.
  • Не пропусти нагоду провести чарівний зимовий вечір у компанії друзів та близьких, насолодившись сповна музикою без гламуру та пафосу.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Арсена Мірзояна 12-го лютого 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо