Арсен Мирзоян. новый альбом, Львів - квитки на концерт 20 грудня 2021 року
УКР
290 – 1390

Про подію

Арсен Мірзоян з новим альбомом у Львові!

20 грудня запрошуємо вас до Львова на великий концерт зірки сучасної української естради Арсена Мірзояна! Талановитий артист вийде на головну сцену західної України, щоб разом із усіма глядачами відсвяткувати важливу дату – 10 років сольної кар’єри. "Це буде справжній концерт, коли кожна нота зіграна чесно", - говорить артист.

Не Магеллан, але однозначно шукач, невтомний музичний мандрівник Арсен Мірзоян. Він унікальна фігура на нашій естраді. Справжній український чоловік, якому є що сказати. І робить він це найкрасивішим способом. Арсен співає від чистого серця, розповідаючи свою історію, яка так знайома і зрозуміла кожному.

Арсен Мірзоян – не просто сильний виконавець з магнетичним вокалом, сталевий надрив якого пробуджує і розбурхує. Його пісні такі проникливі, тому що справжні. Адже Арсен – це талановитий музикант і композитор, який переміг повну глухоту заради творчості; мудрий поет-філософ: все написане з плоті і крові, пережито і відчути; нестримний бунтар, відвертий і чесний, часом навіть занадто.

Він співає авторські речі, наскрізь просочені реальними драмами. Кожна композиція несе в собі сильний характер чоловіка, який не боїться відкрити своїпочуття. Це пісні про важливе, цінне, життєвому. Тому вони так сильно вражають.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Арсена Мірзояна 20-го грудня 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

 

 

 

 

 

 

10 РОКІВ ТВОРЧОГО ШЛЯХУ: АРСЕН МІРЗОЯН ІЗ НАЙКРАЩИМИ ПІСНЯМИ ТА НОВИМ АЛЬБОМОМ НА СЦЕНІ ОПЕРНОГО ТЕАТРУ

Поява Арсена Мірзояна у світі української музики стала яскравою подією. Харизматичний, чарівний виконавець із проникливим вокалом та невимушеною манерою виконання взяв у полон тисячі сердець. На осіннім концерті Арсен Мірзоян виконає усі улюблені пісні публіки та презентує новий альбом. Обов’язково будуть приємні сюрпризи!

Чекаємо на всіх!

Рекомендуємо