УКР

Про подію

Barbie-world на сцені Львівської опери!

25 вересня запрошуємо в музичну подорож між реальним та казковим Barbie-світом -  триб'ют-шоу «Barbie Show» від BIGSHOW orchestra!

На глядачів чекатиме грандіозне шоу, побудоване за мотивами культової прем‘єри 2023 року!

Улюблені саундтреки Барбі-світу у новому вимірі та неочікувані музичні поєднання у виконанні оркестру, рок-бенду, солістів в  поєднанні з шоу-балетом.

Атмосферу barbie-world створюватиме:

«BIGSHOW ORCHESTRA» – сучасний віртуозний оркестр, який поєднує бездоганне та професійне академічне виконання з візуальним супроводом та шоу.

Диригент - Роман Мачишин.

А також:

Рок-бенд за участі кращих музикантів міста: Віктора Герчаківського, Ігоря Хомина, Юрія Присяжного та Івана Доценка, та професійний шоу балет «Karma», який входить в Top-20 WOD Berlin.

Солісти вечора, вони ж і мешканці barbie-world - Анастасія Яценко, Ксенія Царенко, Вікторія Ященко, Роман Владика, Юрій Рокецький.

Хореограф-постановник - Нана Острянко.

Автор проєкту - Анастасія Яценко (зірка легендарних проєктів «Notre Dame de Paris» «Rock Symphony», «Rock Opera Mozart Le Concert»).

На вас чекає неймовірна історія, в якій Барбі доведеться подолати чимало випробувань, аби перемогти усі труднощі на шляху до перемоги над злом, яке знищило мир та злагоду в прекрасному barbie-world!

І ми здолаємо труднощі та переможемо, оскільки частину коштів з продажу квитків спрямовуємо нашим захисникам!

Рекомендуємо