УКР

Про подію

«Dakh Daughters» у Львові!

Неймовірний фрік-кабаре «Dakh Daughters» 2 листопада 2020 року виступлять на сцені Львівського Національного Академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

«Dakh Daughters» - жіночий театрально-музичний колектив, який ставить театральні перформанси та працює в жанрі «фрік-кабаре». Свій творчий шлях ці жінки почали ще з виступу на київському Гогольфесті у 2012 році, а вже через рік гурт дав свій перший масштабний концерт в приміщенні Київської малої опери. Згодом, після випуску відеокліпу «Rozy / Donbass», в якому присутній симбіоз 35 сонета Шекспіра, українських народних пісень та театрального пафосу. Художнім керівником ««Dakh Daughters» є Влад Троїцький, який відомий завдяки роботі з етно-хауз колективом «ДахаБраха».

На початку свого творчого шляху «Dakh Daughters» експериментували з костюмами, примушуючи глядача задумуватися, які сенси за цим ховаються. «Dakh Daughters» - це навіжені танці, естетика кабаре, сонцезахисні окуляри та традиційний гуцульський одяг. А слово «фрік» для учасниць – це відокремленість від прийнятих смаків у суспільстві та уявлень про музику й театр.

У своїх текстах «Dakh Daughters» використовує тексти українських класиків Тараса Шевченка та Лесі Українки. Іноді використовують творчість Чарльза Буковскі та Йосифа Бродського. Спектр музичних інструментів теж значний: гітари, ксилофони, барабани, скрипка, маракаси, бубни.

В листопаді 2016 року гурт презентував свою деб’ютну платівку «IF», до якої потрапили 9 композицій, а в минулому році артистки випустили другий альбом, що отримав назву «Air». Особливість матеріалу платівки в тому, що композиції покладені на вірші українських поетів: Павла Тичини, Миколи Хвильового та Майка Йогансена.

5 причин піти на концерт «Dakh Daugters» у Львові:

  1. Потрапити нап виступ унікального українського фрік-кабаре колективу та отримати емоції від їх епатажних творчих експериментів;
  2. Ці жінки вже підкорили Париж, Сіетл та Сан-Франциско. Наступним буде саме твоє місто і твоя симпатія!
  3. Про них пишуть «The Rolling Stone» та «The New York Times», а в цей вечір вони виступатимуть для тебе;
  4. «Dakh Daugters» покажуть тобі те, чого ти ще точно не бачив і навіть не очікував побачити!
  5. Забудь про всі негаразди і приходь на концерт, щоб помандрувати чарівними стежками творчості гурту!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Dakh Daughters» у Львові 2 листопада 2020 року - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською картою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо