УКР

Dakh Daughters

17 липня 2021 | 19:00

Про подію

Dakh Daughters з концертом у Львові!

Радо запрошуємо тебе на одну із феєричних подій цього літа – сольний концерт гурту Dakh Daughters, який відбудеться 17-го липня 2021-го року на !Fest Republic у Львові.

На тебе чекає вражаючий виступ епатажних та оригінальних Dakh Daughters з програмою "Що ти собі думаєш?". Учасниці колективу зливаються у багатошаровий колаж, що нагромаджує в собі різні музичні жанри і стилі, літературні цитати різних епох, шокуючі образи та ролі.

Ідея проекту Dakh Daughters виникла у засновника містичного національного театру “ДАХ” режисера Влада Троїцького. Склад формації дуже колоритний: актриса, музикантка, дирижерка, танцюристка, філологиня, фольклористка, дизайнерка… Кого тут тільки немає! І кожна з учасниць гармонійно доповнює цю своєрідну картину, вносячи свої штрихи. Концерт відбудеться в невеликому колі друзів, у атмосфері, більш наближеній до квартирника, ніж до концерту в типовому залі, а кількість квитків буде обмеженою, тому поспіши придбати свій квиток! Концерт проходитиме відповідно до вимог МОЗ України.

3 причини піти на сольник Dakh Daughters у Львові:

  • Це унікальна нагода стати свідком створення наживо музичного полотна, на фоні якого розгорнеться справжнє театралізоване дійство, обрамлене у літературні рами.
  • Тебе неодмінно захопить естетика кабаре з його запальними танцями вкупі із темними трагічними баладами.
  • Ми гарантуємо, що це саме той перформанс, який змінює світобачення та перевертає уявлення про традиційне мистецтво.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт колективу Dakh Daughters 17-го липня 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо