УКР

Про подію

ДахаБраха у Львові!

15-го листопада 2021-го року у Львівському академічному театрі опери та балету ім. Соломої Крушельницької відбудеться ексклюзивний концерт ДахаБраха! 

Всі, хто придбав квитки на перенесений на 2021 рік концерт у Львівському Оперному Театрі, може без проблем поміняти квитки по номіналу на цю подію!

ДахаБраха стали справжнім музичним феноменом. Ви чули їхні пісні в саундтреку популярного американського серіалу “Фарго”, в рекламі Девіда Бекхема – профільні ЗМІ охоче висвітлюють всі перемоги колективу на світовій сцені.Ще жодна група так філігранно і сучасно не розпоряджалася українським фольклором. Їх останні виступи довели, що жоден концертний зал не може вмістити всіх бажаючих, тому 6 грудня 2020 року ДахаБраха влаштують грандіозне live-шоу!

ДахаБраха – музичний проект, створений у 2004 році Владиславом Троїцьким, який є організатором та художнім керівником артистів. Свій власний стиль музики виконавці характеризують етно-хаосом, на меті якого передати глибинний смисл за допомогою експериментів з формами та зміщення традиційних акцентів.

Без жодних перебільшень, слід сказати, що гурт ДахаБраха мегапопулярний в Україні. Творчість колективу сприймається українським слухачем, як щось знайоме з народження, рідне, те, що тече по венам. Хоча інколи мова пісень не зрозуміла для нас, адже вміщує у собі велику кількість діалектизмів та архаїзмів.

Концерт буде проходити у форматі COVID FREE. Обов'язковою умовою відвідування концерту є наявність у гостя одного з документів:

1. COVID-сертифікату (міжнародній, внутрішній чи іноземний сертифікат);

2. Негативний результат ПЛР- чи експрес-тестування, який проведено не більше, як за 72 години до часу проведення заходу;

3. Сертифікат, що підтверджує одужання від COVID-19 не більше, як за 6 місяців до часу проведення заходу.

4. Довідку про наявність антитіл або Довідку про перенесене захворювання, не більш як за 6 місяців до моменту проведення Заходу.

3 причини піти на концерт ДахаБраха у Львові:

  • Їхня творчість – це Україна з її давніми мотивами, фольклором та етнічним звучанням. Пісні ДахаБраха пробудять у тобі дух предків.
  • ДахаБраха має більш як 15-річну музичну кар’єру і нещодавно презентувала тизер до фільму «Шлях», який розповість нам про життя колективу у рамках дворічного світового турне.
  • Назва колективу походить від двох дієслів «давати» і «брати» відповідно. Отож, бери свій квиток та гарний настрій, а ДахаБраха наживо дасть тобі незабутні враження та емоції з присмаком фольку та аутентики.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт ДахаБраха 15-го листопада 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо