УКР

DiZeX - презентація альбому

06 грудня 2019 | 20:00

Про подію

Гурт DiZeX з концертом у Львові!

Початок зими обіцяє бути справді гарячим. Особливо, якщо піти на концерт молодого та запального колективу DiZeX, який відбудеться 6-го грудня у Львові, у клубі Picasso.

DiZeX – гурт зі Львову, що запав до душі уже багатьом слухачам. Наразі музиканти набирають популярності, адже їх музика чарує, смішить, заряджає позитивом та розповідає про життя.

Історія гурту розпочалась з нестримного бажання двох юнаків займатися творчістю. А якщо чогось дуже сильно хочеться, то воно неодмінно здійсниться. Доказано музикантами з гурту DiZeX. На даний момент колектив випустив уже 15 авторських пісень та успішно відіграв 6 сольних концертів. Настав час для концерту у рідному Львові.

5 причин піти на концерт гурту DiZeX у Львові:

  1. Ти матимеш гарну нагоду провести вечір в клубній атмосфері під запальні, живі ритми колективу зі стрийським корінням та львівським цвітом.
  2. Творчість гурту  DiZeX – це "ні" банальності, лише драйв та гумор у несподіваному поєднанні з лірикою та глибинністю текстів.
  3. Можливість особисто поспілкуватись з учасниками гурту, які неодноразово приймали участь у таких музичних фестивалях як Трикутник Фест, Park Rock Festival, Арт-Візія та інших.
  4. Музика DiZeX прийдеться до смаку кожному, адже музиканти вміло поєднують різні музичні жанри. Ти почуєш шалений мікс року, рок-н-ролу, джазу, попу.
  5. А ще гурт має свій власний живий талісман, який присутній на всіх репетиціях гурту та й на концертах теж… Але про це т-с-с-с! Купуй квиток на концерт і сам все дізнаєшся, почуєш і побачиш.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт гурту DiZeX 6-го грудня у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо