УКР

До Дня Закоханих. Будьмо. Brevis. Дзвони

13 лютого 2020 | 19:00

Про подію

Концерт до Дня Закоханих у Львові!

Любі львів’яни та гості міста, запрошуємо вас відзначити найромантичніший день року на святковому концерті за участю українських гуртів Будьмо, Дзвони та Brevis. Цей неймовірний концерт відбудеться 13-го лютого у Центрі Довженка у Львові.

Будьмо – музичний колектив, що був заснований у 2008 році в місті Івано-Франківськ. До складу гурту входять: Ростислав Коваль, Михайло Воробчук, Назарій Левінський та Микола Дутчак. Засновником колективу був композитор Володимир Домшинський, який і досі залишається творчим натхненником співаків. Пісні гурту всіма давно вже знані, це - "Поведи мене", "Плакала калина", "Я тебе чекаю", "Тебе любив " та багато інших. Хлопці неодноразово відвідували схід України з волонтерською місією та дарували свою творчість українським захисникам, також часто гастролюють за межами нашої країни.

Дзвони – творчий музичний колектив, який об’єднав однодумців та майстрів своєї справи аби дарувати слухачам якісну та оригінальну музику. Зараз у складі гурту:

 Володимир Кузнєцов (спів, гітара, композитор, аранжувальник), Тетяна Кузнєцова (синтезатори, спів, аранжувальник), Павло Петренко (барабани, спів), Ігор Яковенко (бас-гітара, спів). Колектив комбінує у своїй творчості сучасні танцювальні ритми і мелодійний рок на основі українського, зокрема гуцульського фольклору. Дзвони увірвалися в нашу естраду молодим весняним свіжим струменем, подібно до Великодніх дзвонів, що посилюють відчуття великої святковості і пробудження природи.

Вокальний гурт Brevis на початку 2012 року заснував Ярослав Біличко (бас) разом зі своєю дружиною Магдалиною. В репертуарі колективу обробки українських народних пісень, духовна та класична музика, а також твори різних країн світу. Величезна кількість сольних концертів, сотні виконаних творів, безліч аранжувань, записані альбоми, відзняті відеоролики, європейські концертні тури та перемога у телевізійному проекті "Битва Хорів" .

5 причин піти на концерт до Дня Закоханих у Львові:

  1. По-перше, це гарна нагода провести романтичний творчий вечір зі своєю другою половинкою та насолодитись звучанням неймовірно ліричних композицій.
  2. Ти почуєш наживо авторські пісні українських гуртів та аранжування всесвітньо відомих хітів про кохання.
  3. Концерт до Дня Закоханих у Львові об’єднає  три музичні колективи, які співають та грають душею. Вони подарують тобі море незабутніх емоцій та зігріють своєю мелодичністю!
  4. Три гурти – Будьмо, Дзвони, Brevis – різні стилі, манери виконання, подача та образи…Та все ж творчість цих колективів об’єднана та присвячена головному – коханню!
  5. Концерт теплих обіймів, тримання за руки, танців та романтики! Ти та твоя половинка просто не можете пропустити це феєричне дійство!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт до Дня Закоханих за участю гуртів  Будьмо, Дзвони та Brevis 13-го лютого у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо