УКР

Oktober Fest по-львівськи з Дудариком і Тарасом Чубаєм

04 жовтня 2021 | 19:00

Про подію

Oktober Fest по-львівськи з Дудариком і Тарасом Чубаєм

4 жовтня о 19:00 на сцені театру ім. Марії Заньковецької відбудеться спільний концерт чоловічого складу Львівської національної хорової капели «Дударик» із рок-легендою Тарасом Чубаєм під назвою «Oktoberfest по-львівськи». На концерті звучатимуть найяскравіші твори з репертуару артистів та обов’язково шедеври на кшталт «Повіяв вітер степовий», «Лента за лентою» у нових мистецьких прочитаннях. Також у концерті візьме участь вокальна формація «Дударик FOREVER». Супроводжуватиме подію «Дударик-рок-бенд». А позначка 21+ свідчить про неакадемічність репетуару концерту і наявність батярського, міського та жартівливого музичного матеріалу, який живе у «закулісній» творчості виконавців.

Виступ 4 жовтня буде першим концертом мистецького марафону, який розпочне Львівська Національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» з нагоди свого 50-річчя. Кожен виступ «Дударика» – це свято високого духа, внесок до мистецької скарбниці людства. Капела не тільки еталонно інтерпретує загальновизнані класичні шедеври, але й формує унікальний український варіант їхнього прочитання – сповнений красою тембрів, вражає багатством динамічної палітри. Капела співає з провідними оркестрами під керівництвом світових диригентів в кращих концертних залах світу.

Запрошуйте рідних та близьких і приходьте на свято до  капели, яка є гордістю всієї країни!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт "Oktober Fest по-львівськи з Дудариком і Тарасом Чубаєм" у Львові 4 жовтня 2021 року - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською картою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

 

Рекомендуємо