УКР

Галицький шлягер

25 вересня 2022 | 16:30
200 – 400

Про подію

25 вересня 2022 року у Львові, з метою популяризації української традиційної естрадної пісні в Україні та за її межами та заохочення молодих виконавців співати в стилі традиційної української естради відбудеться концерт телефестивалю «Галицький шлягер» під гаслом «Захистимо Україну піснею»! Частина коштів від продажу квитків буде передана на потреби Збройних Сил України!

У надскладні часи випробувань для українського народу пов’язані з російською військовою агресією ми зобов’язані стійко захищати культурний фронт України, адже саме культура, освіта та мова є основними складовими нації, а українська пісня – це багатство моральних та духовних цінностей нашого народу.

Пісенне дійство відбудеться у ЦЕНТРІ ДОВЖЕНКА проспект Червоної Калини, 81. Запрошуємо усіх шанувальників справжньої української традиційної естрадної пісні! Початок - о 16-30.

Концерт телефестивалю відбудеться за участю народного артиста України Ярослава Борути, заслужених артистів України: Андрія Князя, Квітослави Гіги, ЗАЛІСКА, Олесі Пасічняк, популярних і молодих виконавців: АНДРІАНИ, Марини Романюк, Христини Яцук, Анастасії Чубінської, Діани Дяків, Віти Котик, гуртів «БУДЬМО», «ОСТРА ТИРНИНА»,. Ведуча концерту поетеса Уляна Мандзюк. Даний мистецький проект ще називають відродженням і утвердженням української традиційної естрадної пісні.

«Галицький шлягер» претендує стати найпрестижнішою музичною премією України в галузі української традиційної естрадної пісні.

Телефестиваль започатковано в м. Івано-Франківську 2013 року. З того часу «Галицький шлягер» з кожним роком стає популярнішим, як серед глядачів, так і виконавців з всієї України та української діаспори.

 Позитивні враження, фонтан неймовірних емоцій та цілий вечір якісної української музики - Ви отримаєте стовідсотково.

Рекомендуємо