Гурт АССА вперше у Львові Львів - квитки на концерт 04.02.2017
УКР

Гурт АССА вперше у Львові

04 лютого 2017 | 19:00

Про подію

 Шалена суміш сучасного рок-драйву, лірики і чуттєвості – те, чим відзначається кожен концерт цього гурту. Усього за рік існування АССА встигла підкорити серця справжніх поціновувачів української музики не тільки в нашій країні, але й за кордоном. Гурт уже чули в багатьох містах України – черга за Львовом! 

4 лютого вперше у Львові гурт АССА представить сольну програму, яку цього літа відіграв на наймасштабніших українських фестивалях. На концерті, зокрема, прозвучить містичний «Волхв» на слова Тараса Шевченка – восени цю пісню визнали однією з найбільш вражаючих новинок української музики. А також позитивний хіт «Скоро буде літо», кліп на який із початку року підкорює інтернет-мережу. Не обійдеться без сюрпризів та прем’єр, які АССА береже спеціально для львівського концерту! 

Проникливі тексти, мелодійна музика та неймовірний драйв – завдяки такому поєднанню кожна пісня гурту АССА викликає у глядачів надзвичайні емоції. За вибухову енергетику концерту відповідає солістка та автор пісень гурту – харизматична Тетяна Власова, відома в Україні та за кордоном також своєю поетичною творчістю. 

Не пропустіть перший ексклюзивний концерт гурту АССА у Львові в концерт-пабі The Gas Station! 

Рекомендуємо