УКР

Про подію

Концерт Ігоря Богдана у Львові

Ігор Богдан – відомий співак, заслужений артист України, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня. Народився 4 червня 1954 р. у селі Гутисько-Тур’янське Буського району Львівської області. Закінчив інститут театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого (1976).

Початок співочої кар’єри Ігоря Богдана припав на кінець 70-х років. На той час він був учасником ансамблю «Ватра», який дав змогу спалахнути багатьом талановитим артистам.

Через деякий час співак покинув цей колектив і разом зі скрипалем Олегом Кульчицьким створив новий гурт, який мав би називатися «Рекрут», але через певні обставини радянської дійсності довелось прийняти назву «Гурт Олега Кульчицького» на честь його головного засновника.

Період роботи у гурті був дуже плідним. Музиканти створили такі прекрасні програми як «Козацькому роду нема переводу», «Ще не вмерла Україна», «Славіте Його». Вперше за всю історію української естради гурт створив шевченківську програму, у якій показав молодого Тараса Шевченка в естрадному жанрі.

Після «Гурту Олега Кульчицького» співак створив свій колектив «Галичани», у якому були найкращі музиканти Львова і не тільки. Наприклад, зі «Світязя» забрали прекрасного музиканта Михайла Мусієнка – вокаліста, клавішника, виконавця «Місячної дороги».

З «Галичанами» (яка згодом стала групою «Гетьмани») Ігор Богдан поїхав на гастролі до Канади, де зустрів свою майбутню дружину і, одружившись через два роки, вирішив жити в цій країні з 1992 р.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Ігоря Богдана 23 січня 2022 року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською картою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

Рекомендуємо