УКР
350

Про подію

Ілля Найда у Львові!

Жителі та гості міста Львів! Запрошуємо вас на великий сольний концерт талановитого українського співака Іллі Найди у Львові!

Ілля Найда – молодий український співак, працює в жанрі української поп-музики, разом зі своїм гуртом «Зоряна ніч» добре відомий як весільний музикант. Його голос обожнюють дівчата, а пісні Іллі Найди не перестають бути актуальними та популярними. Музикант підготував для вас чудовий концерт. Лише один виступ – і ви захочете ще!

Ілля Найда народився у 1990 році у місті Самбір, Львівської області. В репертуарі музиканта є пісні про життя, кохання, розчарування. Кожен з нас хоча б раз у житті опинявся у ситуації, пов’язаній з коханням чи розчаруванням і саме тому в піснях Іллі Найди зможе знайти щось таке дуже близьке для себе, що, можливо доводилося спробувати на власному досвіді. Ілля Найда записав два студійні альбоми: «Не зімкнути очей» та «Більше не приходи», є автором багатьох українських популярних пісень.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Іллі Найди у Львові 14 жовтня 2022 року - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською картою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо