УКР

Іван Попович "Водохреща, Івана притечі всі свята на плечі"

19 січня 2023 | 19:00

Про подію

Іван Попович у Львові!

Відомий український співак, один з основних представників української естради Іван Попович потішить своїх шанувальників концертом, який відбудеться 19 січня 2022 року в  Центрі Довженка в місті Львів. Співак запрошує вас відпочити та тепло провести вечір з живою музикою, українською піснею та душевною атмосферою.

Творчий шлях Іван Дмитрович Попович почав ще у 1973 році. Все почалося з виступу на молодіжному фестивалі у Берліні. Пізніше співак був учасником колективів «Арніка», «Ровесник», «Закарпаття». Іван Попович гастролював у Бразилії, Греції, Індії, Італії, Канаді, США та інших країнах. Зараз співак активно гастролює Україною , виконує старі та нові хіти.

Репертуар артиста – це в основному патріотична лірика, гуцульські пісні та власні композиції. Особливе значення у його творчості займає любов до рідного краю, до Карпат. Івана Поповича тепло зустрічають і в маленьких містечках, і в великих містах. Творчість артиста досі люблять та цінують, а деякі його пісні сміливо можна назвати шлягерами. Співак відомий також завдяки співпраці з Михайлом Хомою («DZIDZIO»). Зокрема, музиканти разом перезаписали добре відомі хіти Поповича «Василина» та «Розлук не буде», які принесли ще одну хвилю популярності музиканта. ». А такі пісні, як «Золото Карпат», «Стожари», «Марічка-чічка» знає не одне покоління. У своїх піснях Іван Попович говорить про любов до рідного краю, про народні традиції та молодість. Тому його пісні залишаються популярними крізь роки.

4 причини піти на концерт Івана Поповича в Тернополі:

  1. Відчути атмосферу творчості великого українця;
  2. Наживо послухати улюблені композиції;
  3. Зібрати всю родину та піти на концерт легенди української естради;
  4. Незабутньо провести вечір, подарувати собі хороший настрій та заряд позитиву.

Хочеш купити  квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на концерт Івана Поповича 19 січня 2022 року в Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення, вибирай зручний спосіб оплати та доставки:

  • сплати банківською карткою та отримай e-ticket на e-mail;
  • замов кур'єрську доставку або послуги «Нової пошти», сплативши вказану вартість при отриманні;
  • забронюй квиток та оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua — твій квиток у нас!

Рекомендуємо