Классика в саду, Львів - квитки на концерт 19 червня 2021 року
УКР

Класика в саду

19 червня 2021 | 19:30

Про подію

Концерт «Класика в саду» у Львові!

Запрошуємо тебе на неповторну музичну подію цього літа – концерт під назвою «Класика  в саду», який відбудеться 19-го червня 2021-го року у Митрополичих садах (Сад собору Святого Юра), що у Львові! Буде незабутньо!

У цей літній вечір неймовірний камерний оркестр «Віртуози Львова» зіграє для тебе особливу програму “Від Вівальді до Маккартні”. Музиканти оркестру проведуть Вас через чарівний світ музики починаючи з легких творів творів Штрауса, Моцарта та Вівальді, до композицій, що стали сучасною класикою – творів Пола Маккартні та композицій з улюблених фільмів.
Дозволь собі на кілька годин поринути в інший світ, в якому поєдналися: легендарні мелодії у виконанні кращого оркестру та атмосфера сакрального місця з вражаючим краєвидом на історичну частину міста Львова. І все це, в під з спів пташок та захід сонця з Святоюрської гори.

Музика, легке вино і аромати літнього саду подарують тобі справді чарівний вечір, який захочеться згадувати ще довго.

Концерт відбудеться в рамках проєкту  “Україна 30” - унікальної серії концертів, до 30 річчя Незалежності України, які розкривають всю різномастість форм та жанрів музичної душі України (від етнічної музики, до класики).
 
Концерт буде проходити з дотриманням всіх правил безпеки.

3 причини піти на концерт «Класика в саду» у Львові:

  • Це насправді унікальна нагода поринути у нестримну атмосферу джазових інтерпретацій та музичних варіацій, з головою поринути у неймовірне та якісне звучання світових хітів наживо та забути про всі турботи!
  • Локація, музика, атмосфера – усе це подарує тобі настрій та незабутні враження надовго!
  • Не прогав нагоди провести теплий вечір у компанії друзів або ж зроби романтичний подарунок своїй коханій людині, подарувавши їй квиток на цей фантастичний джазовий перформанс.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Класика в саду» 19-го червня 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо