УКР

Kozak System. на Різдво і Маланку

20 січня 2024 | 18:00
450 – 1590

Про подію

Народні улюбленці KOZAK SYSTEM запрошують шанувальників до особливого зимового туру гурту: "На Різдво і Маланку"

Магія різдвяних свят в Україні, особливо під час війни, проявляється не лише у вірі в дива, але й у реальних діях на допомогу Збройним силам: за час повномасштабної війни KOZAK SYSTEM зіграли понад 200 концертів Україною, Європою та Америкою і відвезли на передову більш ніж 500 дронів та 100 автівок. Як каже фронтмен гурту Іван Леньо «Ти або в ЗСУ, або для ЗСУ». 

Особливу атмосферу кожного концерту-акції гурту неможливо передати словами, її треба відчути: мотиваційні роздуми про війну від Івана, улюблені хіти, глядачі, які не просто слухають концерт, а й приймають в ньому безпосередню участь - співають на сцені разом із музикантами, декламують українську поезію, записують відеопривітання для військових на передову… і незмінно виходять з глядацької зали наповненими та зарядженими на Перемогу. 

Кожен благодійний внесок під час концерту зможе долучити краплину до глибокого океану підтримки для наших військових: донати у скриню, якою незмінно опікується трубач гурту Сергій Соловій, будуть спрямовані на закупівлю чергових дронів для бригад, якими опікуються KOZAK SYSTEM. 

Зустрічайте 20 січня у Львові великий благодійний концерт народних улюбленців KOZAK SYSTEM "На Різдво і Маланку»

Рекомендуємо