УКР

KOZAK SYSTEM. Закохані злодії

17 липня 2021 | 20:00

Про подію

17 липня - Львів - Kozak System із програмою "Закохані Злодії" та новими піснями!

Вперше від початку карантину KOZAK SYSTEM завітають до Львова, щоб презентувати свій альбом “Закохані Злодії”! 

“Ми планували поїхати у повноцінний концертний тур одразу після концертної презентації альбома у київському Жовтневому палаціі, але пандемія внесла свої корективи, тому у Львові не були досить давно. Цей рік у карантині був для нас дуже плідним: фактично, ми написали ще один альбом. До речі, Львову поталанить більше інших міст, бо ми виконаємо вперше у Львові  і треки з альбому “Закохані Злодії” і кілька зовсім нових пісень.”

KOZAK SYSTEM - це колектив, що став по-справжньому унікальним та самобутнім явищем на нашій музичній сцені - вони органічно виглядають та звучать як на гучних багатотисячних фестивалях так і під час камерних ліричних виступів. Різнобарв'я репертуару гурту справді вражає - адже вони не обмежуються стильовими чи жанровими рамками. У творчості “козаків” є все і навіть більше: від потужного панк-року - до щемких ліричних балад на вірші сучасних поетів, від мелодійного етносу - до мультижанрової суміші козацьких пісень з реггі, від гостросоціальних треків - до патріотичних військових гімнів.

«І якщо колись в Україну прийде вітер, який знесе усе випадкове та ненадійне, який зруйнує міста і перетворить їх на пустелю, вижене звідси всіх, хто шукатиме щастя на чужині, тут залишиться лише те, що є сіллю цієї землі. І пісні KOZAK SYSTEM точно будуть серед цих скарбів»

- музичний критик Ігор Панасов для видання karabas.live

За час існування гурту KOZAK SYSTEM відвідали з концертами більше 20 країн світу, а мапа нашої країни оповита їх концертними маршрутами вдзовж і впоперек: яке тільки місто та містечко не стрибало під “Така Спокуслива” і не запалювало вогники телефонів під “Не Моя”? 

Неповторна атмосфера романтичного міста Лева + драйв, лірика та емоції улюбленого гурту KOZAK SYSTEM - справді важливі чинники, щоб не пропустити цей концерт. 

Через карантинні обмеження кількість квитків обмежена.

Хочеш купити квитки на Kozak System у Львові?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Kozak System у Львові 17-го липня 2021-го року - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською картою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо