УКР

Про подію

Крайня Хата з концертом у Львові!

Запрошуємо тебе на унікальну подію цієї весни – концерт гурту Крайня Хата, який відбудеться у дуже особливий день 9-готравня 2021-го року у Концертній залі Центру Довженка, що у Львові.

Легендарне Вокальне жіноче тріо «Крайня хата» у цьому році святкує своє 30-річчя! 
З цієї нагоди запрошуємо напередодні Дня матері на неймовірно теплий та душевний концерт, назва якого говорить сама за себе - «Пісні для душі»! 

Для Вас звучатимуть шевченківські пісні, пісні Івасюка та ціла добірка популярних шлягерів та авторських пісень колективу. 

Приходьте 9 травня, щоб на 2 години поринути у світ мелодійної, чуттєвої пісні для душі та надихнутися на найпрекрасніші почуття.  

Склад тріо «Крайня хата»: Заслужена артистка України Любов Фітьо, відомі львівські вокалістки - Іванна Ткачик та Оля Літник!  

Кількість місць обмежена! Придбайте квитки завчасно!

 Відоме і популярне в Україні та за її межами вокальне тріо «Крайня хата» започаткувало свою творчо-пісенну діяльність у 1990 році.

В одному із Львівських палаців культури зустрілися троє дівчат з музичною освітою, барвисто-дзвінкими голосами і з великим творчим натхненням. Це були Любов Фітьо, Алла Пилипенко та Іванка Ткачик. Для свого тріо вони обрали неординарну назву — «Крайня Хата». Образ крайньої сільської хати увійшов в українську народну творчість як місце, в якому збирались на вечорниці дівчата та хлопці, співали веселі та сумні пісні.

За 30 років свого існування, тріо «Крайня Хата» стала учасником багатьох престижних всеукраїнських та міжнародних фестивалів, благодійних акцій та концертів, телемарафонів та хіт-парадів.

За цей же час тріо перейшовши через певні зміни свого складу і репертуару, перебуває сьогодні у стані нового творчого піднесення. Зараз у ньому чудові й талановиті виконавиці: Любов Фітьо, Іванна Ткачие та Ольга Літник. Вони вдало поєднують народну пісню з естрадною, живий звук і сучасне виконання.

Тріо «Крайня Хата» здобуло велику популярність серед широкого кола шанувальників їхньої творчості, досконалої техніки і виконавської майстерності. 
В репертуарі тріо найвагоміше місце посідають українські народні пісні, без яких не уявляє себе жоден український співак. 
Також тріо «Крайня Хата» виконує естрадні та авторські пісні на вірші відомих українських поетів. 

«Крайня Хата» тісно співпрацює з багатьма відомими і талановитими композиторами, аранжувальниками. 
У творчому активі гурту налічується чотири компакт-диски. 
Також у 2005 році Львівське державне телебачення зняло про цей гурт музичний фільм «Лише один день», до якого увійшли найкращі пісні та уривки з повсякденного життя учасниць гурту.

3 причини піти на концерт Крайня Хата у Львові:

  • Це унікальна нагода почути неповторні народні музичні мотиви від справжніх професіоналів своєї справи!
  • Кожен концерт тріо Крайня Хата – це видовищне дійство, яке підтверджує професіоналізм учасників колективу, їх віддачу до своєї справи та любов до рідного краю.
  • Не пропусти прекрасної нагоди провести весняний вечір, отримавши нові враження та незабутні емоції!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Крайня Хата 9-го травня 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо