KRUTЬ, Львів - квитки на концерт 12 травня 2021 року
УКР

Про подію

«KRUTЬ» з концертом у Львові!

12 травня співачка та бандуристка Марина Круть (KRUTЬ) виступить із великою сольною програмою у Львівській національній філармонії, де презентує нові пісні та улюблені треки з минулих альбомів.

Кожен концерт KRUTЬ – це свобода думки та музики. У своїй творчості Марина Круть продовжує традиції бандури та її культурної спадщини, проте робить це із значною поправкою на сучасні реалії у саунд-дизайні та звуковій оболонці кожної пісні. Пронизлива до струн душі лірика, чуттєвий чарівний голос та винахідливі аранжування – ось основні елементи фірмового звучання KRUTЬ. Досконала суміш різних жанрів у піснях – від етніки та класики до соулу та поп-музики робить кожен трек незабутнім.

Саме експерименти та незабутній вокал принесли Марині Круть успіх на Нацвідборі Євробачення у 2020 році, а її ЕР «Albino» (2019) неодноразово визначали музичні критики та експерти як один із самобутніших релізів 2019 року.
«99», «ОК», «Кімната», «Забери мене до себе на Різдво», «Дівчинко», «Хто я», «Скажи мені» – кожна з цих пісень зі своїм всесвітом та власною історією ще раз прозвучить для кожного слухача. Живе виконання на звуки 65 струн не залишать нікого байдужим.

5 причин прийти на концерт «KRUTЬ» у Львові:

  • Особлива можливість ввійти у світ магії та незвичайної творчості молодої співачки. Без підробних емоцій, без усього зайвого, що може відволікати, тільки артист і публіка – один на один. Аnмосферно, душевно та пронизливо!
  • Кожен виступ «KRUТЬ» - це якийсь особлива імпровізація, це стежка у світ музики, гармонії, заворожуючих мелодій та неочікуваних приємних поворотів;
  • Це бажана та крута нагода незабутньо провести час у колі друзів та близьких людей, отримати багато позитивних вражень та щирих емоцій;
  • Якщо ти думаєш, що звучання бандури – це старомодно та скучно, неодмінно приходь на виступ Марини. Ти почуєш зовсім інше звучання та можливості цього національного музичного інструменту;
  • Концерт «KRUTЬ» у рамках туру «99» - це відчуття, які складно описати словами. Тому ти маєш прийти і відчути це сам! Бери квиток, не зволікай!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «KRUTЬ» 12-го травня 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо