УКР

Лісапетний батальйон з програмою "Самі модні на селі"

07 листопада 2020 | 16:00

Про подію

"Лісапетний батальйон" з концертом у Львові!

Жителі та гості міста Львів! Запрошуємо вас 7 листопада 2020 року о 16:00 на грандіозний сольний концерт колективу "Лісапетний батальйон" з програмою "Самі модні на селі" у Центрі Довженка.

"Лісапетний батальйон" - це дуже сміливі, творчі та талановиті жінки, які завоювали визнання та справжню народну любов завдяки любові до своєї справи та багаторічній музичні діяльності. Цей унікальний колектив виконує пісні виключно українською мовою. Учасники підтримують українське суспільство та активно розвивають та збагачують вітчизняний культурний та пісенний простір, їх знають, люблять та з радістю зустрічсають у всіх куточках нашої країни.

Особливий успіх до колективу прийшов у 2013 році після блискавичної участі та бажаної перемоги на талант-шоу "Україна має талант", де ці жінки на чолі зі своєю фронтменкою та наставницею Наталією Фаліон підкорили українського слухача своїм чудовим нестандартним виконанням пісень . Ці жінки довели всій країні, що вони найталановитіші та варті уваги кожного! А у цьому році колектив святкує 27 річницю своєї творчої діяльності.

Об'єднала цих всіх талановитих та надзичайно багатих душею людей навколо себе неперевершена очільниця - Наталія Фаліон. Вона зробила просто феноменальну роботу та досягла справжнього успіху. Від самого заснування склад колективу майже не змінювався, а тематика творчості "батальйону" дуже тісно перетинається з українським суспільством, особливо для реалій українського села, а тому у піснях ансамбля знайшли для себе щось близьке та рідне численні прихильники, кількість яких збільшується. 

5 причин піти на "Лісапетний батальйон" у Львові:

  1.  "Лісапетний батальйон" цього разу виступатиме з презентацією нової програми "Самі модніт на селі", щоб подарувати тобі радість та трошки позитиву, нові враження та щирі відчуття. Приходь на концерт, щоб послухати вже відомі пісні та нові "перлини" творчості своїх кумирів;
  2. "Самі модні на селі" - програма, в центрі якої буденне життя людей, події, які стаються з ними на життєвому шляху, кумедні і не дуже, проте, такі правдиві та життєві. У цих піснях кожен зможе знайти щось особливе та близьке для себе, таке, що гріє душу;
  3. Такі пісні, як "Лісапет", "Везу з поля буряки", "Їдемо на ярмарок", "Кум зараза", "Баба на баяні", "Сільський туризм", "Машина-звір і баба грім" точно не залишать вас байдужими, і це ще далеко не все!
  4. Концерт "Лісапетного батальйону" - чудова нагода, щоб зробити приємний подарунок для своїх бабусі та дідуся!
  5. "Лісапетний батальйон" зробить твій осінній вечір особливим. Хоч на вулиці і листопад, та це не привід сумувати! Бери квиток і приходь на концерт!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт "Лісапетний батальйон" 7 листопада 2020 року  у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо