УКР

LORD OF THE LOST. Thornstar tour

18 травня 2019 | 19:00

Про подію

УВАГА!!!

Концерт у Львові перенесений і відбудеться 18-го травня.

Перенесення відбулоcя по причині скасування авіаційного рейсу з Мінська до Харкова і супутніх проблем у групи з логістикою.

Всі куплені квитки дійсні!

LORD OF THE LOST ВПЕРШЕ ПРИЇДУТЬ В УКРАЇНУ У РАМКАХ ТУРУ THORNSTAR!

Всебічно обдарований гурт на сучасній рок-сцені, чия музика виходить далеко за рамки жанрів і стереотипів Lord of the Lost їде в Україну з презентацією нового альбому “Thornstar”. 3 березня на найкрутішому концертному майданчику міста Лева !FEST REPUBLIC гамбурзька глем-команда вкотре доведе, що для неї немає нічого неможливого.

Ажіотаж навколо події такого масштабу неймовірний, тому радимо придбати квитки завчасно!

ЩО НАМ ВІДОМО ПРО LORD OF THE LOST?

Колектив Lord of the Lost з'явився на світ у 2007 році. Його родоначальник Кріс Хармс не дарма проголосив себе “лордом”. Хармс не тільки неймовірно універсальний виконавець, який з легкістю грається діапазоном між чистим чуттєвим вокалом і агресивним дет-гроулом, але і неймовірно харизматичний персонаж і один з найбільш працездатних талантів Німеччини.

Philiae, The Pleasures, UnterArt і Big Boy – Кріс виступав з найвпізнаванішими колективами гамбурзької сцени. Маючи за плечима такий досвід, це було лише питанням часу поки потенціал Кріса знайде свій шлях до самовираження. Він сформував власний гурт із друзів-музикантів, ставши його лідером та ідейним натхненником.

За період свого існування Lord of the Lost записали та випустили цілих п'ять самодостатніх студійних альбоми і два ЕР. Гурт вирізняється унікальним звучанням, у якому поєднуються готика, глем-рок та метал, приправлені електронними елементами. Самі учасники називають свою творчість сумішшю HIM і RAMMSTEIN.

АЛЬБОМ “THORNSTAR” ВІДКРИВАЄ НОВІ ГРАНІ!

Альбоми Lord of the Lost неодноразово займали перші рядки в німецьких чартах. Відзначилась і нова пластинка 2018-го “Thornstar”, зайнявши 6 місце в офіційному альбомному чарті і 1 місце в альтернативному чарті Німеччини. Новий студійник демонструє ще більше звукових граней гурту, поєднуючи важкість та енергійність.

“Thornstar” розкриває глибоку емоційну концепцію – міф про приречену високорозвинену цивілізацію. Таким чином, це унікальний альбом і в музичному, і в концептуальному сенсі.

У березні 2019 Lord of the Lost приїдуть з концертом у Львів, щоб представити альбом “Thornstar” українським фанам та влаштують для них ефектне шоу.

Не пропусти довгоочікувану зустріч з кумирами!

Замовляй або бронюй квитки на концерт LORD OF THE LOST У ЛЬВОВІ 3 БЕРЕЗНЯ вже сьогодні. Kasa.in.ua – це найзручніший сервіс для покупки квитків онлайн на найкрутіші події у твоєму місті!

Рекомендуємо