УКР

Музика із фільмів про кохання

23 серпня 2020 | 19:30

Про подію

Концерт «Музика із фільмів про кохання» у Львові!

Друже, запрошуємо тебе на одну із найромантичніших та чаруючих подій цього літа – музичний вечір під назвою «Музика із фільмів про кохання», який відбудеться 23-го серпня 2020-го року у надзвичайному місці - Митрополичих садах (Сад собору Святого Юра), що у Львові.

Спеціальна програма «Музика з фільмів про кохання» - це унікальна підбірка хітів з кращих романтичних фільмів ХХ та ХХІ століття у виконанні оркестру під керівництвом народного артиста України Богдана Мочурада!

Унікальність Митрополичих садів полягає в тому, що це закрита територія, яка належить до Святоюрського комплексу, де знаходяться митрополичі палати та дивовижної краси сад, який є перлиною барокового мистецтва поблизу головного Собору міста Лева.

Музика оркестру в поєднанні з атмосферою садів в теплий літній вечір - гарантія незабутніх враженнь.

Події та заходи, які відбуваються на території Садів, організовуються заради підтримки соціальних проектів та утримання самих садів.

3 причини піти на концерт «Музика із фільмів про кохання» у Львові:

  • Це унікальна нагода провести затишний літній вечір у фантастичній атмосфері, посеред природи, слухаючи наживо хітові композиції із культових романтичних кінострічок.
  • У цей вечір для тебе лунатимуть такі пісні як «Yellow Submarine» Бітлз, «Skyfall» Адель, «Gabriels Oboe» Маріконе та багато інших неймовірних треків про кохання.
  • Не пропусти влучну нагоду провести час у компанії друзів або ж зроби подарунок своїй другій половині, та насолодіться неймовірною грою оркестру, красою Митрополичих садів та теплом одного із останніх літніх вечорів!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт «Музика із фільмів про кохання» 23-го серпня 2020-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо