Сухішвілі, Львів - квитки на концерт 27 лютого 2021 року о 16:00
УКР

Національний Балет Грузії «СУХІШВІЛІ»(Львів)

27 лютого 2021 | 16:00

Про подію

Національний балет Грузії «Сухішвілі» у Львові!

Національний балет Грузії «Сухішвілі» виступить 27-го лютого 2021 року о 16:00 у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької. Прийди та отримай незабутні враження від феєричного видовища, якого ти ще не бачив!

Дорогі наші Українці!
Весь великий Колектив Національного Балету Грузії «Сухішвілі» з великим нетерпінням чекав і продовжує планувати зустрічі з Вами на Концертах!

Ми до останнього боролися за можливість провести ці Концерти цього року. Усвідомлюючи всю небезпеку COVID-19, ми були готові дотримуватись усіх епідеміологічних норм, прорахували всі можливості дістатися в Україну з Грузії. Але вже у Серпні проведення Концертів в Україні стало неможливим, через зміни, внесені Кабінетом Міністрів України до постанови № 641, а саме обмеження в'їзду в Україну іноземцям, та поточну відсутність регулярних транспортних сполучень з Грузією. Вперше за 15 років ми змушені перенести наші Концерти в Україні.

Висловлюємо Вам величезну повагу за терпіння, розуміння та віру. Концерт у  Львові обов’язково відбудеться у повному форматі, в рамках Великого Європейського Туру 2021 року.

Дякуємо, що Ви з нами і ДО НЕМИНУЧОЇ ГРАНДІОЗНОЇ ЗУСТРІЧІ!

Національний балет Грузії «Сухішвілі» заснував ще в 1945 році грузинський хореограф та балетмейстер Іліко Сухішвілі разом з дружиною балериною Ніно Рамішвілі. Тоді колектив складався з 35 учасників, проте, з роками кількість учасників у балеті зростала і зараз там налічується понад 500 танцюристів, які займаються активною гастрольною діяльністю та вже відвідали понад 90 країн світу, де їх тепло зустрічали у найбільших концертних залах численні глядачі та захоплено спостерігали за виступами балету. А починав «Сухішвілі» з виступів у рідній Грузії та Росії. Вагомою відзнакою для великої «танцювальної сім'ї» є визнання балету в Нью-Йорку кращим на Бродвеї.

Склад учасників в ансамблі неодноразово змінювався, та попри це, вдалося зберегти первинний колорит, самобутні традиції та автентичність. Посприяв цьому і той фактор, що керували колективом нащадки засновників, що очолюють «Сухішвілі» і зараз. Ця велика «танцювальна сім’я» має і власний оркестр, який супроводжує танцюристів під час виступів.  

Виступи «Сухішвілі» багаті на різні хореографічні моменти, серед яких дуже багато таких, які є надзвичайно складними для виконання, але майстрам своєї справи, з яких складається балет, це звісно, під силу!

3 причини піти на виступ Національного балету Грузії «Сухішвілі» у Львові:

  • Маєш унікальну можливість неординарно та по-особливому провести вечір. Ці талановиті грузини, знають, чим привернути твою увагу!
  • Це грандіозне видовище, на якому тебе чекають 100 танцюристів та 2500 костюмів, ну як тобі? Вражає?
  • В програмі різноманітні грузинські інструменти та трошки містичності. А також народні особливості виконання танців та грузинська самобутність. Відкинь усі справи, які тебе турбують у буденному житті та дозволь собі трошки відпочити, очистити розум та побачити щось «інше».

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виступ Національного балету Грузії «Сухішвілі» 27-го лютого 2021 року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо