"NOTRE DAME DE PARIS Le Concert"(Львів), Львів - квитки на концерт 3 квітня 2021 року
УКР
600 – 1590

Про подію

"Notre Dame de Paris le Concert" у Львові!

Запрошуємо тебе на неймовірну подію цієї весни - концерт під назвою "Notre Dame de Paris le Concert", який відбудеться 3-го квітня 2021-го року у Львівському національному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

П’янкий аромат Любові! КОНЦЕРТ – ЩАСТЯ! Краса! Магія! НАСОЛОДА! Унікальний перфоманс та шалені Емоції!

Неповторна, знайома до болю, та все ж абсолютно нова історія безсмертного Кохання у стінах легендарного Собору Паризької Богоматері. Життя красуні циганки і трьох так по різному закоханих у неї чоловіків.

Сім дивовижних Голосів під сяйво скрипок та поезію віолончелей, надихнуть Вас заново пережити, знову повірити та вкотре закохатися у красу. Великий Симфонічний Оркестр, Хор, Рок Бенд…У концерті задіяно 100 Артистів та тони світлового та звукового обладнання. Вражаюче дійство, свідком якого повинен стати кожен! Образи героїв з книги Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері».

Тексти – Люк Пламондон.

Музика – Ріккардо Коччіанте.

Обирай КОХАННЯ та ПРИСТРАСТЬ! Краще будь-яких слів!

3 причини піти на концерт "Notre Dame de Paris le Concert" у Львові:

  • Це унікальна нагода поринути у легендарну історію кохання у абсолютно вражаючому форматі.
  • Творці музичного дійства "Notre Dame de Paris le Concert" справжні майсти своєї справи і зробили все можливе і неможливе, аби ти отримав заряд емоцій та насолоду від побаченого та почутого!
  • Не пропусти вдалу нагоду провести незабутній вечір з друзями та близькими, поринувши з головою у світ неповторного музичного перформансу.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт "Notre Dame de Paris le Concert" 3-го квітня 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо