УКР

Один в Каное. Додатковий концерт

08 червня 2021 | 19:30

Про подію

Один в каное у Львові!

Запрошуємо тебе на концерт неперевершених «Один в каное», який відбудеться 8-го червня 2021-го року на! FEST REPUBLIC у Львові! «Один в каное» називають феноменом української інді-сцени, вони заворожують щирістю, глибокою лірикою і мінімалістичним звучанням.

Один в каное відправляються в великий всеукраїнський тур.

Їх щирість струмує в ліриці і мінімалістичному звучанні. Вони стали феноменом української сцени, пройшовши шлях від аматорських записів на диктофон до повних залах без продюсерів і промо. «Один в каное» в 2021 році відправляються в великий всеукраїнський тур, присвячений десятиріччю групи!

Перша половина туру стартує вже цієї весни. «Один в каное» виступить в більш ніж 20-ти містах України. Нову програму почує Київ, Харків, Полтава, Запоріжжя, Дніпро, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Черкаси, Вінниця, Рівне, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці, Львів та інші.

Акустичний група «Один в каное» - це пастельна мрійливість, пофарбована фолком і глибинної лірикою, які йдуть від серця до серця. «Небо», «Пообіцяй мені», «Човен» - ці пісні давно полюбилися слухачам від Львова до Харкова.

За 10 років існування музиканти не втратили простоти і щирості, з якою виступали на перших концертах. І це незважаючи на те, що їхні пісні вже давно займають перші рядки музичних хіт-парадів і їх хором співають на концертах тисячі шанувальників.

Колектив «Один в каное» був заснований у 2010 році у Львові. З тих пір музиканти встигли побувати з сольними концертами в більшості великих українських міст. Зараз до складу колективу входять вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський і барабанщик Ігор Дзиковський.

Музиканти виступали в Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Польщі, брали участь у багатьох фестивалях. За 10 років музиканти випустили одну пластинку, в яку увійшли 25 композицій, як результат п'ятирічних пошуків вічних смислів. У 2019 «Один в каное» представили перший офіційний кліп на пісню «У мене немає дому», який став надпопулярним і набрав більше, ніж 4 мільйони переглядів на YouTube.

3 причини піти на концерт групи Один в Каное у Львові:

  • Почути наживо як звучить сучасна українська лірика.
  • Привітати групу з майже десятирічної творчою діяльністю.
  • Насолодитися пастельною палітрою вічних смислів.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на «Один в каное» 8-го червня 2021 року у Львові – онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо