УКР

Океан Ельзи

01 вересня 2019 | 19:00

Про подію

Океан Ельзи знову збере стадіон у Львові

Кожен стадіонний концерт “Океанів” у Львові щоразу доводить, що рідне місто по-справжньому гаряче і палко любить свій “Океан”.

1 вересня 2019 р. Океан Ельзи на стадіоні "Арена Львів" влаштує грандіозне концертне шоу, яке збере десятки тисяч палких шанувальників гурту. Нічого “Не питай”, бо “Життя починається знову” варто тільки зробити так, щоб впала між нами “Стіна”, піднятися “Вище неба” і тоді “Все буде добре”!

Океан Ельзи – Арена Львів – 1 вересня

Приходь відірватися під улюблені пісні у виконанні улюбленого гурту разом із рідними близькими, коханими чи просто на самоті, аби поринути у “Океан” з головою.  

Купуй або бронюй квитки на концерт вже сьогодні, обравши зручний для себе спосіб оплати і доставки.

kasa.in.ua – твій квиток у нас!

Подарунок до Дня Знань для студентів: знижка -50% на квитки. Акція діє за умови попередньої реєстрації, що триває до 28 серпня. Кількість акційних квитків обмежена. Для того, щоб зареєструватися заповніть онлайн-форму та очікуйте на зворотній зв'язок протягом 48 годин ↓


Пільги на воїнів АТО: знижка -50% для власників посвідчення учасника бойових дій та безкоштовний вхід для інвалідів війни. Інвалідам першої групи надається також пільгове місце для супроводжуючого. Пільги для воїнів АТО діють за умови попередньої реєстрації, що триває до 28 серпня. Кількість пільгових квитків обмежена. Для того, щоб зареєструватися заповніть онлайн-форму та очікуйте на зворотній зв'язок протягом 48 годин ↓

Рекомендуємо