Оксана Муха, Львів - квитки на концерт 22 серпня 2021 року
УКР
390 – 790

Про подію

Оксана Муха з концертом у Львові! 

Загадкова Оксана Муха 22-го серпня 2021-го року виступить у Митрополичих Садах у Львові з новою програмою "Пісні з вільного серця". Ти не можеш пропустити таку чудову та важливу подію, приходь поринути в магію української пісні разом в неперевершеною Оксаною Мухою!

Дивовижна вокаліста, яку називають «душею української пісні», виконає різні твори, що, за словами самої артистки, містять код української нації.

Оксана Муха перемогла у популярному телепроєкті «Голос країни», 9 сезон. Зірковий наставник співачки Дан Балан був приголомшений талантом вокалістки і зауважив: «Так звучить душа України». Абсолютна перемога виконавиці виключно українських пісень стала прецедентом на «Голосі».

Оксана Муха продовжує велику справу відомої американської співачки з українськими коренями Квітки Цісик, яка прагнула показати всьому світові красу і глибину української пісні. В репертуарі Оксани Мухи – стародавні народні пісні, сучасні авторські роботи, зразки експериментальної музики.

Концерт відбудеться в рамках проєкту "Україна 30". "Україна 30" – це унікальна серія концертів до 30-річчя Незалежності України, які розкривають всю різномастість форм та жанрів музичної душі України (від етнічної музики до класики). 

Захід відбудеться з дотриманням карантинних вимог!

3 причини піти на концерт Оксани Мухи в Львові:

  • "Українська Квітка Цісик" зробить твій вечір особливим, бажаним, теплим та незабутнім, подарує враження та позитивні емоції;
  • Ти маєш чудову нагоду щоб незабутньо та радісно провести час всією родиною разом з талановитою артисткою, яка не лише заворожує своїм талантом, а ще й пощирює любов до української пісні;
  • Ти не можеш пропустити унікальну можливість потрапити на прекрасну програму співачки "Пісні з вільного серця" та поринути у простір народної творчості, старовинних традицій та обрядів свого народу!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Оксани Мухи 22-го серпня 2021-го року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

 

Рекомендуємо