УКР

ОЛЕГ СКРИПКА. АВТОРСЬКИЙ ВЕЧІР

10 лютого 2023 | 19:00

Про подію

Олег Скрипка запрошує на концерт у Народний Дім : співатиме пісень, які об’єднують українців

 


10 лютого у місті Львів відбудеться концерт рок-кумира, українського музиканта-мультиінструменталіста, вокаліста, композитора, лідера культового гурту «Воплі Відоплясова», 

Олега Скрипки. 

Початок концерту о 19:00

Програма концерту складатиметься з найкращих та улюблених пісень, які об’єднують українців, козацької героїки, формат виступу - як на фронті. 

Пісні гурту "ВВ" співають мільйони вже 35- років, а особливістю колективу є вибухова енергетика живих виступів та переконливий патріотизм.

«Сьогодення нагнітає страху! Та ми на фронті мужності і духу високого, з арсеналом пісень  сучасності та козацької героїки міцно тримаємо позиції. Співаймо, як співали вчора та у давнину, -  відкритим серцем. Наші пісні - велика об‘єднуюча сила духу та наснаги. І там, де пісня - нема місця страху. Там, де нема страху, вирує любов! Тож шануємо наших героїв/ живих, мертвих і ще ненародженних. Лінія фронту проходить крізь серце кожного українця. Ми об‘єднуємося радіти життю на користь ЗСУ. У прифронтовій атмосфері, бо лінія фронту проходить у душі і волі кожного із нас. Слава Україні!», - зазначив Олег Скрипка.

Рекомендуємо