Оля Цибульська, Львів - квитки на концерт 26 травня 2020 року
УКР

Оля Цибульська - скасовано

26 травня 2020 | 20:00

Про подію

Оля ЦИБУЛЬСЬКА заЦЬОМає Львів!

У п’ятницю, 26 травня о 20:00, у клубі «Малевич» Міс Позитив українського шоу-бізнесу та її найгарячіша команда вперше з сольним концертом у твоєму місті!
Оля ЦИБУЛЬСЬКА - співачка, про #ЦЬОМ якої мріють мільйони українців. Поки отримати вдалося лише Dzidzio, але може ти наступний?
«Сукня біла», «Дівчинка», «Сонечко», «До ранку» - під хіти Цибульської хочеться кохати ніби востаннє і танцювати ніби ніхто не бачить.
На її концертах так часто закохуються, що перегляди кліпів ростуть паралельно з кількістю населення.
M1 Music Awards, «Золота Жар-Птиця», «Чорноморські ігри»... Оля ЦИБУЛЬСЬКА - єдина артистка, яка не лише щороку номінується на наймасштабніші музичні премії, але і проводить їх.
Твоя лавсторі почнеться з концерту Олі ЦИБУЛЬСЬКОЇ. Приходь і відчуй! Чекаю. Цьом!

Оля Цибульська - співачка, телеведуча, автор та виконавиця головних українських поп-хітів “Сукня Біла”, “Чекаю.Цьом”, “Дівчинка”, “Море”, “Янголи Плачуть” та безлічі інших.
Вибухова суміш з шаленої енергії, спокусливих танців і відвертих почуттів. Темпераментна Цибульська щодня надихає мільйони не ховати справжніх емоцій та насолоджуватися кожним моментом, бо лише поки відчуваєш - ти живеш.
Там, де Цибульська завжди легко, щиро та дуже гаряче, а її пісні - саундтреки до життя кожного, під які хочеться кохати, цілувати та брати від життя максимум.
Оля - єдина зірка в Україні, яка не лише виступає на наймасштабніших музичних преміях, але і проводить їх. Улюблений голос М1, DZIDZIO та сина Нестора.

Рекомендуємо